Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ghan Avatarı

Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    19:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm bir sorum olucak malulen emekli oldum hizmet dökümünde çalışan gözüküyorum eczaneden ilaç alırken bir sorunla karşılaşmam diyilmi hizmet nasıl işliyor yoksa sgk gidip düzeltmemi yaptırcam yoksa sgk hizmet dökümünde otomatik geçişmi yapıyor yardımcı olurmusunuz bu konu hakkında

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Eğer ki sorun var ise sgk ya giderek düzeltilmesini talep edersiniz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

En yakın sgk merkezine gidipi düzelttirin. Anlamsız bürokratik saçmalıklarla uğraşmaktansa, önceden çözün bu durumu derim
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ghan Avatarı

Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm ben malulen emekli oldum sgk hizmet dökümünde çalışan gözüyordum şimdi sgk sitesinde saglık sorgulamısında şu şekilde yazıyor 60/g sigortalısı olarak sosyal güvenlik kurumu tarafından resen tescil işleminizi yapılmıştır. yakınlarınızdan sağlık hak sahipliğiniz yoksa gelir testi işleminiz için sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına başvurmanız gerekmektedir diye yazı var şimdi ben hastaneye gidicem bana bakmıcaklarmı ailemde cocuklarım saglık hizmetlerinden alamıcakmı artık bilgi verirmisiniz

Üye
    ghan Avatarı

Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm malulen emekli oldum saglık hizmettinden resen tescil diyor şimdi saglık hizmeti alımıcakmıyım sgk gidersem sorun düzelirmi tekrar provizyon alabilirmiyim