Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    baloglu1975 Avatarı

Gerçek Adı
    bahribaloglu
    Son Giriş
    14.05-2015
    Saat
    08:39
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar arkadaşlar benim bir sorunum var

ben bağkurluyum 15-20 aydır bağkur primlerini imkansızlıklar yüzünden ödeyemedim 6.350 tl borcum var

malulen veya erken emekli olabilmem için beni araştırma hastanesine sevk ettiler fakat borcunu yatır yada masrafları sana ait olmak üzere sevk yapalım dediler şimdi benim probelmim ortopedi bide romatizma var
    ben hastaneye kendi cebimden masrafları karşılayacak olursam ne kadar masraf gider
    çok yüksek tutarmı tahminim rötgen çekilecem ayaklarımdan 500 - 600 e razıyım ama 2000 - 3000 tşl
    çıkarsa ödeyemem bilsem emekli olacağımı 6.350 tl yi borç morç bulu döeyeyeyim

benim sorunum hastaneye sevk yaparlarsa ortalam kaç tl masraf gider bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

bir de başbakanlık özürlü kartım var

Üye
    mehmet-41 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    7

herhangi bir kurum sevki ile giderseniz herhangi bir ücret ödemiyorsunuz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SGK'ya borcunuz olduğu için rapor sürecinde çıkartılacak masrafları kendiniz karşılamalısınız maalesef.

Ne kadar masraf çıkar, bilmek mümkün değil. Çünkü ne tür testler yapılacağını kestiremeyiz... Ama öyle bin liraları geçen bir şey olmaz bence. Başvurup öğrenmekten başka yol yok.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...