Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MaXo Avatarı

Gerçek Adı
    Muharrem ALTUN
    Son Giriş
    03.06-2015
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bugünlerde biyonik kulak ile ilgili söylemler duymaya başladım.En dikkatimi çeken devletin bu tedavinin masrafını karşılamasıydı bunun gibi bir şeyler duydum.Ayrıca bu akşam annemden duydum yukarıda yazdığım şekilde sizce bu haber doğrumudur yalanmıdır? Biilgi verirseniz sevinirim ayrıca biyonik kulak bildiğim işitme engel sorununu ortadan kaldırıyor ve normal duyuyormuş gibi his veren bir şey diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin

Üye
    mnalbant Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    04.04-2012
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2003 yılında tamamını karşılıyordu. Ama sürekli mevzuat değişiyor zannederim büyük bir kısmını karşılıyor. Bu sene cihazın dış ünitesini arıza sebebiyle yeniledik. 14500 tl lik bedelin 2800 tl sini biz ödedik. Ayrıca cihazla normale yakın duyabiliyorsun. İyi anlayabilmek için sabır ve zamana ihtiyaç var. Geçmiş olsun.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Merhaba arkadaşım.. Konu hakkında ben de araştırıyorum ama fiyat konusuna daha gelememiştim daha bana yapılabiliyor mu ona karar veremediler.Bir şey söylemediler henüz ama şu forum sayfasında;

http://www.engelliler.biz/forum/koklear-implant/119-koklear-implant-biyonik-kulak-hakkindaki-gorusleriniz.html

B
    ilgi paylaşmış arkadaşlar..Belki yardımı olur..Geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin cümlemize..

Üye
    MaXo Avatarı

Gerçek Adı
    Muharrem ALTUN
    Son Giriş
    03.06-2015
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cevaplar için teşekkürler.Riskleride varmış bu ameliyatın gibilerinden bir şey duydum.Fakat riske girmeye değmez.