Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    johnwjr Avatarı

Son Giriş
    07.09-2016
    Saat
    08:32
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim yeşil kartım yoktu. Emekli babamın bağkur sigortasından faydalanıyordum. Adana Başkent Üniversitesi Hastanesine gidince cüzi bir fark alıyorlardı. Ayrıca 2022 engelli maaşı da alıyordum.

Bu yeni cıkan GS sisteminde özel hastaneden faydalanabilmek icin Adana numune hastanesinden sevk almamız gerektiği söylendi. Onlarda sevk verir mi vermez mi belli değil. Eski kardiyoloji bölümündeki doktorlarım benim durumumu biliyor ve takip ediyorlardı. Şimdi numunedeki kardiyoloji bölümünde herşey yeniden mi başlayacak ? eskisi gibi az bir fark ödeyerek eski özel hastaneye gidemez miyim ?

Üye
    hakanım Avatarı

Gerçek Adı
    why
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKDENİZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha önce özel hastanede görev yapmış biri olarak fikrimi paylaşayım.
    özel hastanelerde provizyon alma işleminde 5522 die bir kapsamdan provizyon alınırdı. oda shçek ve gazi olan kişilerden fark alınmazdı. ancak engellilerden aslında sgk nın kapsamına göre fark alınmaz idi. ancak şu an bilmiyorum. özel hastanlerin bu konuda insifiyatine bağlıdır herhalde... sevk işi kalkmıştı ama yeni düzenleme ile tekrar gündemde ise onu bilmiyorum....

Üye
    bacak14 Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    16.12-2015
    Saat
    11:56
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynı problemi bizde yaşadık eşim oçak ayından beri yeşil kartlı gözüküyor bu sebebden dolayı muayene üçretini ödedik artık özele muayene alamıcaz ilerde özel hastaneler anlaşma yapılırmı yapılmaz mı bilmiyoruz bu yasa nın bize ne gibi avantaj yada dejavantajı olacak bilgimiz yok

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar genel sağlık sigortasından faydalanmaya çalışan biri olarak sormak isterim.sgk ile anlaşması bulunan bulunduğum ildeki dünya göz hastanesinde muayne ve tedavi olmak istiyorum.artık illa sevk mi almamız gerekiyor?cevap yazarsanız sevinirim.saygılar

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yeşil kart statüsünde olanlar kesinlikle eski uygulama devam ediyor devlet hastanesi sevki şart . degişen bir şey yok