Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar bu ay maaşdan muayene kesintisi altında 61tl mueyen 3.70 ilaç kesintisi gözüküyor en son işlem yaptığım eczaneden baktığımızda yaklaşık6 ay önce aldığım hizmet çıkıyor allah aşkına 6 ay önce kim ne yaptı bilen varmı üstelik tam o fiyatıda bulmuyor ÖRNEK O ECZANEDEN 27TL ÇIKIYOR diğerleri için başka nerden çıkar acaba ayrıca her kesiliyor maden öyle geçen ay neden kesilmemiş anlamış değilim
    BU KONUDA BENİMLE AYNI DURUMA DÜŞEN MADUR ARKADAŞLAR VARMI VARSA BU SORUN NASIL ÇÖZÜLEBİLİR EĞER KAYIT ALMAZSAK SGK HER KAFASINA GÖRE MUYENE DİYE KESERSE VAY HALİMİZE TŞKLER

Üye
    pasam Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    10.09-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba bu konuyla ilgili ben baska baslık altında yazmışdım sen yıne normal kesıntı yapılıyoesa ıyı ben iş kazası gecırdım malulen emekli oldum %95 bakıma muhtacım bende eşimde çocuklarımda her hastane giriş yaptgımda eczanede ilaç aldıgımda kesıntı oluyor telefonla çok yeri aradım iş kazası gecırende kesıntı olmuyormuş bende oluyor .bir yanlıçlık var ssk ıhtıyarlık aradım ilaç ecza daıre baskanlıgını aradım nıye oldugunu bılen yok .enson bırı soyledı ankarada eskı emekli bınası var kızılayda güven parkın yanında bu konuyu orası çözer dediler daha gitmedım havalar soguk bıraz duzelırse gıdecem orada çözebilirsem tekrar buraya yazarım.

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

evet bende iş kazası sonrası emekliyim ama kesinti oluyor konuyu çözerde bilgi verirsen sevinirim

(1) İş kazasına uğrayan veya meslek hastalığına tutulan sigortalıdan, bu durumları nedeniyle sağlanan sağlık hizmetleri için SUT’un 3.2.1(ayakta tedavide hekim ve dişhekimi muayenesi katılım payı), 3.2.2 (ayakta tedavide sağlanan ilaçlar için katılım payı) ve 3.2.3 (tıbbi malzeme katılım payı) numaralı maddelerde tanımlanan katılım payları alınmaz.
    bu durumda iş kazası sonrası sakat kalanlar illaç fark ve muyene katılım payı ödenmez diyor yanlışmı anladım acaba

Üye
    kaderimsee çekerim.. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    Ürgüp
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    90

bende iş kazası geçirdim,benden de muayne katılım payı alınıyor ne olacak bişlmiyoom

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Benden de kesilmiş. Oysa geçen ay bir sağlık harcamam olmamıştı
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ekinos Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bende yetim aylığı alıyorum muayene ücretini genelde eczaneye ödememe rağmen 30 tl kesilmiş

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

her ay 20. 25 arası kesili yordun bu ay torpilli galiba 55 civarında kesildi mu ayene üğçretlerini abartılar galiba bir cözüm bulsalar iyi olur ben bir ilac icin 3 doktorun imzasını alıyorum demekki üçündende para kesilyo bizlere bir kolaylık tanımalılar

Üye
    süleyman bekar Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN
    Son Giriş
    07.09-2016
    Saat
    16:05
    Yaşadığı Yer
    BURDUR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    muyane ücretleri kesınlıkle maaşlardan kesılmıyor eczaneler sizlerden elden tahsil ediyor maaşınızdan kesılen muyane ücreti değildir tahakkuk yapan memur arkadaşa sorun bence