Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba bilgisi olan arkadaşlarımdan cevap bekliyorum.ben gss kapsamında gelir testi yaptırdım.ve incelemeler sonucunda ocak ve şubat ayına ait prim borcu olarak ziraat bankasına bugün yani 16.02.2012 'de toplam 70.92 tl yatırdım.soruma gelirsem;şimdi ben sgk ile anlaşması olan her hastaneye gidip ben geldim deyip muayne ve tedavi olabilecek miyim?saygılar

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

S G K size ( provizyon) vermesi gerekiyor.S G K ya gidip sorun

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

istediğiniz hastahaneye gidip muayene olabilirsiniz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

www.turkiye.gov.tr adresinden müstehaklık kontrolü yapabilirsin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yaklaşık olarak 5 yıldır süren malulen emeklilik davam sonuçlanmadığı için her hangi bir sosyal güvencem yoktu.mecburen yeni çıkartılan gss başvuruda bulundum.ve kriterler geregi ayda 35 tl prim ödemeye başladım.ocak-şubat ve mart primlerini ödedim.NF2 hastalığımdan dolayı 2006 yılında fasial sinire bağlı yüz felci geçirdim.bu felç sonrası gözlerimde çeşitli sorunlar oluştu.son bir aydır göz sorunlarım arttığı için göz doktoruna gitmek istedim.nasılsa artık prim ödüyoruz diyerekten.öncelikle sgk ile anlaşması olan bulunduğum ilde ki dünya göze gitmek istedim.gitmeden önce arayarak durumu anlattım.bu şartlara sahibim muayne ve tedavimi karşılıyor musunuz diye.bana ne derse begenirsiniz?genelsağlık sigortası ile anlaşmamız yok.bu yattı...13.03.2012 tarihinde evimden en fazla 15 dakika uzaklıktaki sgk ile anlaşması olan armedicagöz hastanesine gitmek istedim.burayıda aradım gitmeden.bunlarada durumu anlattım.bunlarında dediği şu: 50 tl vereceksiniz .biz fatura keseceğiz.fatura ile sgk müdürlüğe gideceksiniz ve para işlemlerinizi yapacaksınız.yani ölme eşeğim ölme.ben adam gibi rahat muayne ve tedavi olamayacaksam neden prim ödüyorum anlamış değilim.saygılar