Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zafer_1981tr Avatarı

Gerçek Adı
    Zafer TOPÇUOĞLU
    Son Giriş
    12.05-2013
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın OturanBoğa ben evliyim çocuğumuz yok.Herneyse annem babam eşim ve ben aynı evde yaşıyoruz.Annem emekli ben bakım aylığı alıyorum henüz 2022 den yararlanmıyoruz başvurduk ama daha yeni başvurduk.Bizim ne yapmamız gerek?Annem-babam ayrı olarak biz ayrı olarakmı yaptırmamız lazım gelir testini

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

G S S kapsamında 18 yaşını doldurmuş okul okumayan bir kişi kendisi ilçedeki sosyal yardımlaşma vakfına gidip gelir testi yaptırması gerekiyor.eşiniz içinde gelir testi yapılması gerekiyor.
    anneniz emekli ise gerek yok babanız annenizin üzerinden saglık güvencesi yoksa babanızda gelir testi yaptırmalı.

Üye
    zafer_1981tr Avatarı

Gerçek Adı
    Zafer TOPÇUOĞLU
    Son Giriş
    12.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

babam annemin üzerinden bakılıyor zaaten babamda görme engelli,ama eşim ve ben bakılamıyoruz.Annem,Babam,Eşim ve ben de hepimiz engelliyiz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Evet, tüm gelir testlerini ayru ayrı yaptırmalısınız. Ama size 2022 maaşı bağlanırsa, otomatik olarak eşiniz de sizin üzerinizden gss'li olur.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    zafer_1981tr Avatarı

Gerçek Adı
    Zafer TOPÇUOĞLU
    Son Giriş
    12.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim Bülent abim eşim ve ben yaptırdık gelir testini.Babam yaptırmadı çünkü o annem üzerinden bakılıyor.Eşimde bende 2022 için başvurduk daha cvp bekliyoruz.Ama korkum var çünkü hepimizde aynı adreste oturuyoruz,bu bizim 2022 den yararlanmamıza engel olurmu acaba?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Hayır, engel sayılmaz. Önemli olan gelir kriterleridir: http://www.engelliler.biz/forum/2022...ornekleri.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    zafer_1981tr Avatarı

Gerçek Adı
    Zafer TOPÇUOĞLU
    Son Giriş
    12.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın Bülent abim ilgi ve alakan için vermiş olduğun değerli bilgiler için Çok Teşekkür Ederim