Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    efe can Avatarı

Son Giriş
    24.12-2016
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yeşilkartlıların hastaneye gidebilmesi için öncelikle aile hekiminden sevk alması gerekiyormu
    2. olarakta ünüverste hastaneleri yeşil kart müracatlarını kabul eddiyormu yoksa devlet hastanesinden sevk mi istiyor?

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım ben üniversite hastanesine gitmek için devlet hastanesinden sevk kagıdı alıp öyle gidiyorum,ilkzaman bende senin gibiydim aile hekimi kabul etmiyorlar ben aradım üniversite hastanesindeki sekreteri aile hekimi kabul edermsiniz dedim hayır devlet olması gerek dediler,yeşil kart devlet hastanesinden sevk yaptır mühürünü falan eksik yaptırma rahatlıkla gidebilirsin sorun olmuyor.geçmiş olsn

Üye
    B.Y.F Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    09:50
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar,2012 den itibaren sevk sıkıntımız kalkıyor,yesil kartımızla,istedigimiz tıp fakültesine ve hastaneye gidebilicez artık,sevk sıkıntısından kurtuluyoruz insallah.netten arastırdım,ve hastaneden calısan arkadaslardan ögrendim.insallah bir aksilik cıkmaz,sevk almak bi eziyet oluyordu... saygılar

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

inşallah hayırlısı,ama ozaman da bi ücret talep etmezler inşallah

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

üniversite hastanelerine gitmek için hala devlet hastanelerinden sevk alınıyor aksi bir açıklamayı S G K da göremedim.

Üye
    ACUN Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    08.10-2016
    Saat
    20:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herhalde özel hastanelerdende yararlanacaz

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

evet değişen bişe yok sevk konusunda ssk lılar bile sevk ile üniverste hastanelerine gidiyodu ve halende öyle sevk ile gidilmekte üniverstedeki diş bölümüne bile diş hastanelerinin sevk etmesi durumunda veya devlet hastahanesi diş bölümü sevk ediyodu öyle gidiliyodu bizlerede bu böyle yani sevk e devam devlet hastaneleri diyor benim yapabildiğim bir rahatsızlıksa neden sevk edeyim birde üni hastanelerinde yığılma olmaması adına

hı birde artık yeşilkartlılarda diş hastahanelerinin sevk etmesi halinde dışardan özel diş doktoruna gidip dişlerini yaptıracak % 40 ve yukarsı olan engellilerin dişlerinide özel hastahanede yaptırabilecek geçen gün TSD yine diş doktorları geldi 1 ocak 2012 itibarı ile başlayacağını söyeyip kartlarını bıraktılar

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bırakın üniversite hastanesine sevksiz gitmeyi çalışma bakanının açıklamalarını dinlemedinizmi eğer yasalaştırırlarsa bırakın ün hastanesini devlet hastanesine bile sevk siz gidemicez bakan ne dedi insanlar kendilerini hastaneye sevk ediyor sevk sistemini getirmemiz lazım dedi unuttunuzmu

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet aynen öyle aile hekimine bilmem ne gidilecekte o karar verecek ki devlet hastanesine gidebilelim,bence türkiyede insana deger vermiyorlar bi hastayı bi kan tahilili ile salıveriyor gidiyor adam 1 ay sonra geliyorki pili bitmiş mübarekler bi hastaneye gelenleri illaki hasta oluncamı ölüm döşeginde elimizden geleni yaptık tıp yetersiz kaldı arkadaşım siz önce adam gibi hastaneye giden hastaları güzel bi taramadan geçirin hastaya diyin kardeşim bu tetkikleri 1 sene sonra tekrar yaptır de,illaki allah göstermesin kanser oluncamı tüm tıp tetkiklerini kullanacaksınız,hastaneye git bi kan tahlilinde bişe varmı baktır gel iyisin tamam antibiyotik yazıyorlar tamam..eline saglık