Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hayır olsun kardeşim darısı iş bekleyenlerin başına şansın açık demek ki tabi şehirdeki özürlü sayısı ve alınacak eleman sayısıda önemli sanayi alanı ise şehir işe girmen daha kolay kırsal alansa özürlü sayısı çoksa buda etkiliyor durumu

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

inanki dostum burda iş beyenmiyorlar işallah seninde kısmetin açılır

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

gökan kardeşim benim yeşil kartım var haksız yerede aldıgımı düşünmüyorum araştırılıyor didik didik heralde üzerime bişey olsa vermezler,zaten 3 ayda bir tedavi görüyorum fizik tedavi botoxs ignesi tanesi 400 tl gelde al alabilirsen zor yani,iş teklifi kafama göre gitmemezlik yapmıyorum gelen iş teklifleriyle işyerine bizzat gidip yada arkadaşlar vasıtasıyla bilgi alıyorum ayak işleri oluyor adamlar özrlü demiyor veriyor eline süpürge paspas akşamaca tekstilde dolaş dur raporum zaten devlet belirtmiş uzun süre ayakta duramaz die ama adamlar anlamıyor çalıştıryor,iş bana uygun olanıda ugraşıyorum ama olmuyor işte adamları olanlar giriyor torpilliler rahat işte zor işte böyle arkadaşım

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

bak arkadaşım benim sağ ayak polio %40 raporum var ve son çalıştığım yere büro memuru arıyorlardı gittim işkurda görüştüm exel de formülleme sordular yaptım işyerine gittim orda onlara program hazırladım exelde stoklar için ve aynı gün işe başlattılar beni 6 ay muhasebede çalıştım aramız iyiydi bu arada ben voleybol oynuyorum ve milli takıma seçildim o ara bedensel engelliler spor federasyonundan yazı geldi işyerine 5 ay boyunca bir hafta izin alıcam milli takım kampları için ve turnuvalar için izin yazıları gelmeye başları 15 gün iran için konya v.s işte ve bu yazılardan sonra benden kıcık aldılar patron beni çağırdı ve bana aynen bu konuşmayı yaptı dediki bak gökhan biz senden memmunuz ama sürekli gitmen gerek ve işimiz aksayacak böyle olmaz ya işini seç yada voleybolu dedi bende ona dedimki abi bende sizden memmunum ama ben voleybolu 4 yıldır oynuyorum ve çok seviyorum milli takımada seçildim bırakamam dedim ve bu konuşmanın 2.günü bir eleman aldılar bana işi öğret dediler ve ben bu adamı yetiştirdim beni içeriye verdiler işletmeye yağın pasın içine makine çalıştıracaksın dediler bıktırma politikası yani ama ben bıkmadım ve yaptım çok yoruldum çok zorlandım ama yaptım gece vardiyasına attılar o soğuklarda yağmurda yılmadan çalıştım bir yandanda iş aradım ve çok şükürki bu işimi buldum daha 1 hafta oldu buraya başlayalı ve memmunum işimden ve hiçbir torpilimde yok ikisinde işkur sayesinde girdim

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

anlıyorum arkadaşım,bende tabi ilçede oldugum için sürekli bana uygun olan işi takip edemiyorum bi bakıyorum adamın kulagı az duyuyor o işe o başlamış iş çok rahat masa başı otur gelen gidene bak demişler sonuçta tabi raporu var o arkadaşımızda özürlü gurubunda ama nasip kısmet işi arada torpile gerek yok işkura gidebilme imkanı kolay olan rahat işe rahat bi şekilde girer yani..

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

internet üzerinden takip ediyorum işleri ve olursa başvurup görüşmeye gidiyorum

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bir örnekte ben vereyim şahıs yeşil kartlı ve işkur kendine iş buluyor ve iş başvurusu için gittigi işyerine beni sigortalı yapmayın benim yeşil kartım var yeşil kartımı iptal ettirmek istemiyorum diyen insanlar var bu ülkede.oysa işverinde sigortalı olursa hem saglıktan yararlanmış hemde emeklilik primi yatmış olacak.

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iş olsun

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12