Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    NCKZ Avatarı

Son Giriş
    23.06-2017
    Saat
    18:56
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2022 aylışı alanların gelir testi yaptırmalarını gerek yok. Çünkü otomatikman genes sağlık sigortalı olacaklar. Ama evlerinde sigortalı olmayan diğer aile fertleri varsa, o fertler için hane içindeki gelir hesaplamasında 2022 aylığı, evde bakım parası ve diğer nakdi yardımlar da hesaba katılacak.

Üye
    trakyalı59 Avatarı

Gerçek Adı
    sami
    Son Giriş
    08.12-2014
    Saat
    18:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar bende 2022 maaşı alıyorum benimde sağlık güvencem yoktu bugün babam sağlık ocağına gitti ve benim sağlık sisteminde gözüküp gözükmediğime baktırdı sistemde gözüktüğüm görüldü bu durumda şimdi gss limi oluyoz başka bir işlem yapmamıza gerek varmı teşekkürler

Üye
    asilçocuk Avatarı

Son Giriş
    20.01-2014
    Saat
    17:24
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim bildiğim kadarıyla evde 1 kişinin GSS kapsamına alınması yeterli,diğer bireyler de bu kişi üzerinden sağlıktan yararlanır.Doğruluk payını merak ediyorum.

Benim bildiğim kadarıyla evde 1 kişinin GSS kapsamına alınması yeterli,diğer bireyler de bu kişi üzerinden sağlıktan yararlanır.Doğruluk payını merak ediyorum.Evde 2022 maaşı olan biri otomatik olarak GSS li olduğuna göre gerisini siz düşünün.

Üye
    sekobaba Avatarı

Gerçek Adı
    serdaarrr
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    adam akıllı bir düzenleme açıklama yok örneğin ; Silikozis Hastaları Aylığı alanlarda
    Muayene ve Tedavi :

Aylık bağlanan slikozis hastası ile eş ve çocuklarının tedavi giderleri 3816 sayılı kanun kapsamında yeşil kart verilerek karşılanır.
    Bu kişilere yeşil kart verilmesine aile içindeki kişi başına düşen gelirleri dikkate alınmaz.

yazıyor web sitelerinde ama 2022 için birşey yazmıyor düzenleme gerekli bence 2022 yasası için

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12