Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    polyana Avatarı

Gerçek Adı
    ayden
    Son Giriş
    29.01-2016
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    engelliler diş bakımlarını özel doktorlarda para vermeden yaptırabiliyorlarmı......ben babamdan bağkurluyum...bu konuda beni aydınlatırmısınız

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet ben yaptırdım verdigim paranın %90 ı sgk 4 ay sonra verdi aslında 2 ay veriyor ama DR yüzünden 4 ayda aldım çünkü tedavi bitince dişinin film çektir cd si al ver sgk ancak öyle alırsın ben parayı 15 gün oldu alalı bunları yap alırsın

Üye
    boost Avatarı

Gerçek Adı
    ilker
    Son Giriş
    24.02-2012
    Saat
    13:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SGK (ssk,bağkur ve emekli sandığı)nın diş tedavi ve protezlerinizin bedelini ödemesi için devlet hastanesinden veya ağız diş sağlığı merkezinden sevk edilmiş olmanız gerekir.bunun için de özür oranınızı gösteren sağlık kurulu raporu(%40 ve üzeri )olmalı sevkinizi aldıktan sonra tedavinizi yaptırıp,fatura ile birlikte sevk aldığınız hastaneye faturayı onaylatıp SGK ya teslim edersiniz. protez yapıldı ise protez bedeli üzerinden çalışanlardan , emeklilerden  kesinti yaparak kurum size öder. bu tamamen sizin hekim ile anlaşmanıza bağlı.
    biz hastalarımızdan ücret talep etmiyoruz. izmirde olup da bu haktan yararlanmak isteyenler için özel pınar ağız&diş sağlığı polikliniği
    pnrdis@gmail.com