Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tatar25 Avatarı

Gerçek Adı
    ramazan
    Son Giriş
    22.11-2012
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2022 den faydalanan kişi aile bireylerin sgk faydalanabilirmi
    ben yaklaşık 6 ay önce sgk kendi sitesinde okumuştum yannış hatırlamıyorsam ama şimdi okuduğumu bulamıyorum y0ksa benmi yannış hatırlıyorum ark beni aydınlatırsanız sevinirim

özellikle oturan boğa senden cevap bekliyorum saygılarımla

Üye
    gezginemlak Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.06-2017
    Saat
    19:13
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2022 den yararlanan kişiler yeşil kart ile saglik hizmetlerinden yararlanıyordu.2012 yılından itibaren egerki yeniden uzatma yapilmazsa genel saglik sigortasına geçecek.buyuk ihtimal ilede devlet odeyecek pirimleri.yada verilen maaşdan küçük kesintilerle
    kolay gelsin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Yasal olarak 2022 maaşı alan kişinin bakmakla yükümlü olunan birey kapsamında sağlık güvencesi bulunmasına mani hiç bir düzenleme yok. Hatta, konu mahkemeye taşınsa bu hak kazanılır da büyük olasılıkla. Ama iş uygulamaya gelince, SGK, 2022 maaşı alanların anne-babadan saplık güvencesi bulunmasına izin vermiyor. Bu kişiler şimdilik Yeşil Kart kapsamında sağlık hizmetlerinden yararlanabilir. 2012'de Genel Sağlık Sigortası kapsamına dahil olacaklar...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    serap1986 Avatarı

Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    10:39
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar konu hakkında bende bi yorum yapayım 2022 maaşı alıyorum ve annemin sigortasından yararlanıyorum ben maaşımda hiç bir kesinti yada kesme gibi birşey söz konusu olmadı...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Doğrudur Serap. Her ilde farklı uygulamalar olabiliyor. Ama, yeni başvuru yapacak biri için sgk yeşil kart'ı dayatıyor maalesef.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...