Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HÜSEYİN KARABAL Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İşsizim ve yeşil kart kullanıyordum.Bugün diş hastanesine gittim beni fakulteye sevk etti.fakultede dolgu gibi tedavileri karşılamıyor diyorlar .ne yapmalıyım özürlülük kartı var işe yarar mı ?

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim ben diş için deilde dier tetkikler için her hangi bi sorun çıkmadı,devletten sevk yaptır olmaz die bişe yok die biliyorum eger ayrı bi hastanesi varsa oraya sevk yaptır mesela benim gittigim arastırma hastanesinde de diş bölümü farklı faklı orası bakmıyorsa diş hastanesi vardır çünkü benim bulundugum ilde ayrı yeten bi diş hastenesi açıldı diş artık oraya gönderiliyor..

Üye
    HÜSEYİN KARABAL Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ben anlamıyorum zaten beni hep fakulteye sevk ediyolar .ben fakultelerede muayenelerrde ücret alınmıyor (sevkliyken bile )fakat testlerde alınıyor.diş hastanesinde de başıma gelen o oldu dolgu yapacaz dediler fakat yeni yasaya göre yeşil kart karşılamıyor.sen kendi cebinden ödücen dediler .valla bende devlet hastenesine diycem böyleyken böle siz yapacaksınız ne yapacaklarsa işe girseydim sigortamda olurdu ama işte karmaşık ilgin için sağol kardeşim =)

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeş valla bi araştır yoksa hastane hastane dolaşma paran heralde özelde yaptırmayla dolgu parasıyla denk olacak gibi..