Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    freshmind Avatarı

Son Giriş
    23.09-2011
    Saat
    16:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar. hacettepe tıp fakültesinde kulak ameliyatı olmak istiyorum. öğretim üyesi prof. farkı ne kadar öderim? muayene farkı 150tl diye duymuştum. kontrol muayenelerinde de bu fark ödenecek mi?

arkadaşlar yeşilkartlılarla ilgilenilmiyorsa sigorta yaptırabilirim. görüş ve önerilerinizi bekliyorum...

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne ameliyatı olacaksınız ? Eğer çok da uzmanlık gerektiren bir şey değilse başka hastaneleri de araştırın. Hacettepe pahalı bir hastanedir. Tabii bizzat hastaneye sormanız daha sağlıklı olur. Prof farkı alıyorlar üniversite hastanelerinde eğer kalkmadıysa. Benim geçmişte ameliyat olduğum Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi de iyidir. Prof farkı falan vermezsiniz sanırım.Hastanenin başhekimi de koklear implant ameliyatı yapabilecek kadar uzmanlaşmış bir kbb uzmanı profesördür.

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 4 defa hacet tepede ameliyat oldum kbb de hiç para ödemedim ne parası arkadaşlar zaten amaliyat önerdilerse prof lara danışıyorlar tabi yeşil karta bakarlarmı bilmem

Üye
    freshmind Avatarı

Son Giriş
    23.09-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaş 22. İki kulağımdada kronik orta kulak iltihabı var. sağda 55db kayıp - solda 35db. nasıl bir ameliyat olacağımı senelerdir araştırıyorum. riski yüksek. ben mersinde yaşıyorum ve buradaki doktorlar hangi ilaç verileceğini dahi bilmiyor emin olun.

kendimi çalışıyor gösterip sigortalı olabilirim.sadece yeşil kartla olabilirim demiyorum. araştırmama göre şubat ayıyla birlikde hoca ameliyat farkı (1500tl) ve hoca muayene farkı(150tl) kaldırıldı. bazı forumlarda hocalar artık hastalarla hiç ilgilenmez gibi yazılar okudum. o yüzden kaygılıyım.

arkadaşlar ben 2 ameliyatla işitmemin düzelmesi ve iltihab oluşmaması için iyi bir doktor ve hastane arıyorum.

genel olarak bıçak parası verirsem daha iyi ameliyat olurum diye düşünüyorum. bu konudaki görüşlerinizi bekliyorum.

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:52
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    535
    Verilen Beğeniler
    148
    Blog Mesajları
    1

Değerli arkadaşım,

Ben hacettepe mezunuyum. Hacettepe gibi hastaneler üniversite, yani eğitim hastaneleridir. Bu hastanelerde doktorlar değil, ekipler önemlidir. Ameliyatları da ekipler yapar.

Ameliyatın zorluk seviyesine göre, profesöründen en acemi asistanına kadar herkes ameliyatta görev alır. Zaten birinin zorlanacağı aşamada bir üstündeki kişi devreye girer. Kısacası, siz profesöre ameliyat olacağım deseniz bile mutlaka o kişinin bizzat yapması gerekmez.

Yeşilkartla hacettepede normal olarak hiç bir ücret farkı vermeniz gerekmez. Ama hoca seçmek vs. gibi şeyleri isterseniz sizi muayenehaneye yönlendireceklerdir. Bir de erken randevu almak isterseniz fark vermeniz gerekebiliir.

Hacettepe Kulak burun boğaz bölümünden detaylı bilgi de alabilirsiniz: Linkdeki adresi takip edin.. http://www.kbb.hacettepe.edu.tr/bilgi/randevu.php

Üye
    Süleyman Bahagelmez Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar yeşil kartılara direk hacetepeye giderseniz kesinlikle tedavi olamazsınız.ancak devlet hastahanesi sevk ederse yeşilkartlılara bakabiliyor.oda kolay iş değil.kulak için sevk biraz zor.bende hacettepede tedavi oluyorum.yaklaşık bir aydır hacettepe proflara özel muayene ücreti kaldırdı.hiç bir şekilde hacetepede ücret kabul etmiyor artık.yasa çıkmadan önce vardı şimdi yok

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

ucret odemeden ogretim uyeside ameliyat tedavi yapiyomu randevu alinabiliyormu

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ankara Etlik İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesinde KBB Prof.Dr Refik Çaylan hoca var tavsiye ederim hem insancıl hemde başarılı doktordur,babam'da kendisine orta kulak iltihabından oldu ve zar delikdi şuanda iltihap kurudu zarda tutdu fakat babam çok inceliyor kurcalıyor oynuyor kendisini dinliyor vs vs.üstelik babama sigarayıda bıraktırdı.Hem yeşil kartada bakılıyor.