Toplam 14 mesajın 1-14 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    reel_pesimist Avatarı

Son Giriş
    02.06-2010
    Saat
    14:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    s.a benım %90 sakaktlık raporoum var maas almaya yenı basladım yasım 20...ben sımdı banka hesabı actırsam yeşil kartım iptal olur mu? zaten ustume kayıtlı hiç bi malım mülküm yok...

Bir de ben bu maası almadan önce vakıftan aylık alıodum... sosyal yerdımlasma vakfından kaymakamlıktan işte ...2 sınıde almaya devam edersem sakaktlık maasım kesılır mi... bana kesılmez dendi vakıftan aldıgım o 1 senelık oluomus zaten bana vakıftakıler 2010 un sonuna kadar al ondan sonra yok dediler...
    ama..yınede soram dedım ...

şimdiden tesekkurler...

Üye
    yusuftkn1973 Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    21.05-2010
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    bursa karacabey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hemen iptal olur ve kendiniz iptal etmeliisniz yoksa cezası vardır bunun mutlaka iptal ediniz

Üye
    reel_pesimist Avatarı

Son Giriş
    02.06-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş hemen iptal olur dedıgın yesşil kartımmı iptal olur daha actırmadım zaten banka hesabı.......
    vakıftan aldıgım aylıgıda 2 sını almaya devam edersem sakatlık maasımda kesılırmi...yukarda belırtmıstım 2010 un sonuna kadar al dedıler dıee...

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    19

Banka hesabın var diye yeşil kartın iptal olmaz.Kimse senin banka hesabını araştırmaya yetkili değil. İkincisi maaş alıyorsun diye sosyal yardımlaşmadan aldığın yardım kesilemez.zaten maaş aldığın için muhtaç konumda görünüyorsun.Zaten verdikleri 6 ayda bir 200 lira.bunu kesmeye fonun yetkisi yok.Yalnız sınırdan fazla yardım almışsan yardım hakkın doğana kadar alamazsın o kadar.Aklında olsun...

Yasaklı Üye
    hocaoglu Avatarı

Son Giriş
    19.10-2017
    Saat
    13:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen keyfine bak hiçbiride iptal olmaz ...

Üye
    reel_pesimist Avatarı

Son Giriş
    02.06-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadalsar saolun vakıftanaylık.. 150 tl alıodum ...zaten oke bılgılendırdınzı yalnız ben şimdisakatlık maasımla banka hesabı actıresam ve maası ora yatırsam bankada param var diye..yesıl kartım iptal olur dıe korkuorum..bakanlık bugunlerde yesıl kartlıları arastırıp iptal edıomus da...
    şimdiden tesekkurler abiler ablalalr....
    yalnız hepınız farklı bısey dıonuz ...en yukardakı abıde hemen ıptal olur dedi...
    dogrusu neyse lutfen yardımcı olun yaff...

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:30
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

bana kalırsada iptal olmaz sen takma kafana.herkesin neleri varki onlara bile veriliyor yeşil kart

Üye
    reel_pesimist Avatarı

Son Giriş
    02.06-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaa abla ole dıonda hepiniz farklı bişeyler dıonuz ...ewet doru adamın evı arabası var..baskasını ustune yapmıs ...bıde yesılkart almıs benım ıhtıyacım var nıe iptal etcekler ama ...bana en dogru cevabı veren olmadı ne edem kafam bozuldu...

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:30
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

ya arkadaşım yokbe iptal edilmez siz rahat olun kafayada takmayın.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

İş bankada hesap açtırmak değil, iş banka hesabında kaç tl'nin olduğu birkaç bin tl tabii ki bir zarar getirmez, ama mesela 10 bin tl kurumun kulağına su kaçırır...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    racifetibay Avatarı

Gerçek Adı
    Feti..
    Son Giriş
    14.03-2011
    Saat
    16:31
    Yaşadığı Yer
    ORDU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın OturanBoğa, hem size bir ayrıntı olarak ve hem de reel_pesimist'e cevaben; "ağaçtan düşenin halinden ağaçtan düşen anlar" kaidesiyle; 1997 yılında engelli oldum. 2002 Haziranından itibaren de önce % 54 kişisel (ÖKK ve 2022 için), sonra %49 (İŞ-KUR sevkli) raporluyum. Tabi, 1999 yılı ile 2004 yılı sonlarına kadar, hem devlet ve hemde özel bankalarda, aynı anda ve en az 1 hesabım oldu. Toplamda 7-8 bankada hesabım oldu. Bu hesaplardan bazıları TL. ve bazıları ki çoğunluğu $ olarak idi. TL. hesabımda 4.000.000.000 TL. (TL.'den 6 sıfır atılmadan önce) olduğu ve $ hesabımda 28.000 $ olduğu zamanlar da oldu. Netice itibariyle diyeceğim şu; bu miktarlar, o zamanın güvensiz piyasa ortamı sebebiyle, özellikle devlet (Ziraat ve Halk) bankalarında açtırmış olduğum hesaplar yani hesaplarımdaki zikrettiğim miktarlar için hiçbir sıkıntı (2022 açısından) yaşamadım.
    Amma ve lâkin, yeni çıkan kanunlar aısından, şimdi bir sıkıntı olur mu bilmiyorum. E tabi, bu konuda asıl otorite Sayın OturanBoğa olduğundan (Sitede..) o daha iyisini bilir. Saygılar, Sevgiler...

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    19

Oturanboğa bu konuda resmi bilgiler varmı yoksa tahminenmi söylüyorsunuz fikrinizi .resmi kurumların hesabımızı araştırma gibi bir yetkisi varmı yok mu ?

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

resmı kurumlar bızım herseyımızı ınceleme hakı var kım nederse desın desınlerle olmuyor tc kımlık numarasından yedı ceddımızı gorebılıyorlar banak hesabıyla ugrasma bence verdıklerı uc kurus parada elınden gıtmesın bu memelekette gerceklerı konussak varya muhebbet hapıs yatarız vatan haını bız oluruz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Artık kurumlar çok daha elektornik bir sistemle iş gördükleri için, tespit edilebilir diye düşünüyorum...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...