Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
  1. #1
    Üye
    burtar Avatarı

    Üyelik Tarihi
    13.02-2010
    Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    14:05
    Mesaj
    12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

    Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    talasemi majör hastasıyım %70 engelli raporum var evlenme sebebimden dolayı babamın sağlık yardımından düşermiyim babamın sağlık güvencem babamın üzerinden düşermiyim?

  2. #2
    Üye
    burtar Avatarı

    Üyelik Tarihi
    13.02-2010
    Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    14:05
    Mesaj
    12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

    Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    ya ben engelliyim benim bütün bakımım babam üzerinden 25 yaşındayım okumuyorum ama babam üzerinden düşmedim

  3. #3
    Üye
    burtar Avatarı

    Üyelik Tarihi
    13.02-2010
    Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    14:05
    Mesaj
    12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

    Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    evli olunca neden düşüyor ?? sonuçta hiçbir sigorta kaydım yok ??

  4. #4
    Üye
    burtar Avatarı

    Üyelik Tarihi
    13.02-2010
    Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    14:05
    Mesaj
    12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

    Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    peki annem babam emekli onların ölümü durumunda maaşlarını alabilirmiyim?

  5. #5
    Üye
    LODOS DENiZCiSi Avatarı

    Üyelik Tarihi
    18.06-2008
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Mesaj
    4.859
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

    Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Ayrıca evlendiğin şahıs sana bakmakla yükümlü oluyor.Bir nevi devletin size bakma yönünden sorumluluğu kalkmış oluyor.
    Anne babanın ölümü durumunda eşinden boşanmış olman şartıyla tekradan maaş bağlanma durumu var.

  6. #6
    Üye
    burtar Avatarı

    Üyelik Tarihi
    13.02-2010
    Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    14:05
    Mesaj
    12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

    Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    ölelim ozaman biz daha ii valla

    peki bu yasa yenimi çıktı daha öncede evlenen engelli sağlık yardımından düşüyormuydu

  7. #7
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

    Gerçek Adı
    Bülent
    Üyelik Tarihi
    09.01-2003
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Mesaj
    55.872
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

    Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    5510/3. madde/ Bakmakla yükümlü olduğu kişi
    10. fıkra:
    a) Eşini,
    b) 18 yaşını, lise ve dengi öğrenim veya 5/6/1986 tarihli ve 3308 sayılı Meslekî Eğitim Kanununda belirtilen aday çıraklık ve çıraklık eğitimi ile işletmelerde meslekî eğitim görmesi halinde 20 yaşını, yüksek öğrenim görmesi halinde 25 yaşını doldurmamış ve evli olmayan çocukları ile yaşına bakılmaksızın bu Kanuna göre malûl olduğu tespit edilen evli olmayan çocuklarını,
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...