Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sevil özsoydan Avatarı

Son Giriş
    15.01-2013
    Saat
    03:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese iyi akşamlar.

benim annem felçli, doğal olarak evden çıkamıyor. sürekli kullandığı tansiyon ve damar açıcı hapının raporu var . bunun yanında felç olan bacağındaki iyileşmeyen kırık için yeşil reçeteli bir ilaç (bu ilaca rapor olmuyor) ve gerektiğinde bazı merhem ve vitamin gibi şeyler kullanması gerekiyor.
    bu güne kadar sağlık ocaklarında yazdırıyordum .ama bu son gittiğimde annemin durumunu bilmelerine rağmen annem olmadan artık ilaç yazamayacaklarını söylediler. ilaç yazılması için annemi 4 kat indirip çıkarmamı istiyorlar. ama imkansız olduğunu tahmin edersiniz.
    annemin sağlığıyla ilgili bir durum olduğunda kadıköy belediyesinin ücretsiz ambulansını çağırğyorum, onların özel sandalyesiyle ancak 4 kişi indirip çıkarabiliyorduz.
    durum bu ,ben şimdi ne yapabilirim
    bu ilaçlar annem için gerekli.

bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

teşekkürler.

Üye
    gezginemlak Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.06-2017
    Saat
    19:13
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu tur durumlarda aile hekimligi iş başina geçmesi lazım.sormak lazım tabi ne şekilde yardımcı olabilir.geçmiş olsun

Üye
    biri Avatarı

Son Giriş
    16.02-2011
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim annemde aynı durumda ablam ilgileniyordu aynı şeyi yaşadık sizde size en yakın saglık ocagından bilgi alın sizi yönlendiriyorlar bir yere gidip kaydınızı yaptırıyorsunuz sonra doktor evinize gelip hastanızı görüp onaylıyor ve ilaçlarınız için annenizi götürmeye gerek kalmıyor

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İl sağlık müdürlüğü'ne gidip konuyu iletin ve anneniz için eve doktor gönderilmesini talep edin. Kesinlikle eve gelmeleri gerek. Aksi halde valilik veya BİMER nezdinde gerekli girişimlerde bulunursunuz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...