TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Cligner najjar Avatarı

Son Giriş
    05.07-2022
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar yüzde 70 raporumla engelli aylığı almak için başvuru yaptım diyelim ve onaylandı. Okuduğum yazılara göre engelli aylığı alan kişiler özel hastanelerde muayene olamaz diyor benim düzenli olarak takip edildiği hastane özel olduğundan bu durumdan etkilenir mi? 2ci sorunda aylığı aldıktan sonra üç dört ay sonra bir sigortalı işe başladıktan sonra işte yapamadık diyelim çıktım tekrar aylık bağlatabilir miyim hemen

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    238
    Verilen Beğeniler
    37

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    malulen emekli mi engelli yaşlılık emekliliği mi? buna da mı kısıtlama var çok mantıksız paranla özele git öde bunun ne zararı olabilir .örnek veriyorum şu an ramotolji için devlet hastanelerinde mümkün değil 5 ay 6 ay sonra gün veriliyor eeeee ne yapacağız? kadın hastalıkları keza öyle , kkb öyle ..... özele gitmeyelim de ölelim mi?

Üye
    ASUMAN0 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    228
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Engelli aylığı alanlar özel hastanede muayene olabilir de,tedavi de görebilir ama sorun şu ki özel hastaneye gidersen devlet katkı payı ödemiyor benim bildiğim kadarıyla.Muayene parası neyse olduğu gibi cebinden ödemek zorundasın.
    2011 di yanlış hatırlamıyorsam devlet engelli aylığı alanların özel hastane masraflarına katkı payı ödemeyi kesti.O sene ben 2022 aylığı alıyordum ve özel hastanede yazdırıyordum ilaçlarımı.Birgün gittim yüklüce bir miktar muayene ücreti istediler.Sordum sebebini.Meğer devlet katkı payı ödemeyi kesmiş.

Üye
    Cligner najjar Avatarı

Son Giriş
    05.07-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Benimde şimdim2016dan beri özel hastaneye gitmeme rağmen herhangi bir ücret ödemiyorum hastaneye muayene ücreti olsun gerek işlemler olsun şimdi engelli aylığını alırsam devlet bunue iptal mı edecek

Üye
    ASUMAN0 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    228
    Verilen Beğeniler
    13

Cligner najjar
    Şu an ki durumunu bilmiyorum ama 2022 maaşı alacaksan,devlet özel hastaneye ödeme yapmıyor bildiğim kadarıyla ama hergün yeni bir kanun,yeni bir uygulama değişiyor neredeyse.2011 de ödemeyi kesmişlerdi,tekrar başlamış mıdır ödeme yapmaya pek sanmıyorum ama engelli hattı var 183.Onlar kesin bilgi verir sana.Bir de oraya sormayı dene istersen.

Üye
    Cligner najjar Avatarı

Son Giriş
    05.07-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederim

Başlığın Etiketleri