TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    utay34 Avatarı

Son Giriş
    16.05-2020
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    GSS'li olupta borcu olup hiç ödeme yapmayanlar 31 aralık 2019 a kadar hastanelerden ücretsiz muayene olabilir. Bir çok insan bundan habersiz bir şekilde muayene ücreti olan 50 tl'yi veriyor. Başvuru sırasında gss'li olduğunuzu belirtip BKK (bakanlık kurulu kararı) lı olarak muayene olmak istediğinizi belirtiniz. Hastane çalışanlarınında bir çoğu bu durumdan ya habersiz yada işlerine gelmiyor.

Üye
    Mr.34 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    0

İlk Muayene kaydı ücreti alınıyor.eczaneden ilaç aldığında ücretli oluyor,ücretsiz olsa bile yeni yılda ödemediğin 2019 yılındaa geçmişe ait borçlar 2020 yılında borç olarak birikiyor...SGK işini biliyor

Üye
    mami0611 Avatarı

Son Giriş
    19.01-2020
    Saat
    14:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende provizyon alamıyorum. GSS liyim ,borç birikiyor her ay. Temmuz ayını ödesem , yıl sonuna kadar sağlık hizmeti alabilir miyim? @Mr.34

Üye
    demirci3448 Avatarı

Son Giriş
    17.11-2019
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, ben bağkurluyum. Borcum vardı ve sağlıktan yararlanamıyordum. BKK çıktıktan sonra ücretsiz yararlanabiliyorum. Ancak bu durum devlet hastaneleri ve devlet üniversitesi hastanelerinde geçerli. Özel hastaneye giderseniz yararlanamıyorsunuz yada yararlandırmıyorlar.

Ayrıca arkadaşın dediği gibi, ilaçları da parayla alıyorsunuz. BKK ilaçları kapsamıyor.

Benim merak ettiğim, bayramdan sonra üniversite hastanesinde ameliyat olacağım. Ayağıma takılan platin alınacak, acaba BKK kapsamında mı olacak yoksa ücrete mi tabi bilmiyorum. Konuyla ilgili detaylı bilgiye sahip olan varmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üye
    kardes_emr Avatarı

Son Giriş
    15.10-2019
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bugün acı tabloyla karşılaştım...

Sizoafektif %45 raporlu engelliyim, ilaçlarımı almak için sakarya yazlık toplum ruh sağlığı merkezine gittim. Bana : 'borclu olduğumu, borcumu ödemeden ilaç alamayacagimi söylediler. 6 yıldır hic bir para ödemeden ilaçlarımı alıyordum. böyle bir sorunla karşılaşmadım. Borcum 692TL ödeyemiyorum.

Şimdi ben tekrar nöbet geçirip, hastanelere mi düşeyim...
    Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olun lütfen.

Başlığın Etiketleri