Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    octoberrr Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    02:43
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    4 senedir istege bağlı sigorta pirimi ödüyorum.(son bir yıl ödemedim, birikti) Ancak babamın bagkur sigortasındann faydalanmak istedim. sevkedildiğim hastane kas-iskelet sisteminden ve %91 kardiovaskuler sistemden %20 özür oranı tespit etti. skolyoz ve tekerlekli sandalyeye bağımlı demiş ancak çalışamaz ibaresi koymamış rapora. sorularım şunlar:
    1- müraacatım kabul edilir mi?
    2- şimdiye kadar ödediğim ücreti geri alabilir miyim, yoksa yandı mı?
    3- son 1 senemi ödemeyip istege bağlıdan çıkarsam zorunlu sağlık sigortası devreye girip bu kez oradan mı borçlu çıkarım?
    ilgilenenlere teşekkürler.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @octoberrr
    18 yaşından buyuk erkek çocukları okumuyorsa babalarının sağlık güvencesinden yararlanması için maluliyet derecesinde hastalıgının olması şarttır. babanızın sağlık güvencesinden yararlanmak için sgk'ya başvurmuşsunuz. SGK da sizi yetkili bir hastaneye maluliyetinizin tespiti için sevk etmiş. raporunuz kuruma ulaştıktan sonra SGK sağlık kurulu rapora bakacak ve malul olup olmadıgınız yönünde karar verecek. eger malul kabul edilirseniz babanızın sigortasından yararlanabileceksiniz. aksi takdirde mümkün değil. raporda yazan oranlar hiçbir şey ifade etmez. önemli olan maluliyet cetveli'ne göre malul sayılmanız.
    diğer sorularınız için alo 170'i arayıp bilgilenmeye çalışın. alo 170 hafta içi iş saatlerinde hizmet verir.