Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öğrenim hayatım bitince aldığım yetim aylığı kesildi ancak bildiğim kadarıyla 25 yaşına kadar sağlık hizmetlerinden faydalanmam gerekiyordu.Sistemde o da gözükmüyor.Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.Ayrıca 54 oranında engelim var ve 2 ayda 1 gözüme enjeksiyon yapılıyor.Bu iğneler çok pahalı olduğu için tedavimde sonlandı.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Sayın @zendark
    Okul bittiğinde öğrencilik hali sona ermiş olduğundan 25 yaşın beklenmesi gerekmemektedir.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yetim aylığınız kesildiğine göre saglık güvencesinden de yararlanamazsınız.
    raporunuz varmış. hanede kaç kişi var ve hanedeki herkesin aqylık geliri ne kadar? eger hanede kişi başına düşen aylık gelir 303,48 TL altındaysa 2022 engelli aylıgı için vakfa başvurabilirsiniz. bu durumda sağlık güvenceniz de olur, 60/ c3 kapsamında GSS'li olursunuz ve priminizi devlet öder.
    eger 2022 engelli aylığı için geliriniz uygun değilse gelir testi için vakfa başvurun. geliriniz G0 çıkarsa yani ailede kişi başına düşen aylık gelir 424,50 TL altındaysa 60/c1 kapsamında GSS'li olursunuz ve priminizi devlet öder.