Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ak0n3n Avatarı

Gerçek Adı
    Akın Kağan
    Son Giriş
    16.04-2015
    Saat
    16:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba değerli insanlar Benim bir kaç sorum olacaktı bu ay Lenfoma (lenf kanseri-kan hastalığı)olduğumu öğrendim daha 18 yaşımda ve öğrenciyim hiçbir yerde çalışmadım ve sigorta olarak ailemden faydalanıyorum bağkurla.Aklıma takılan sorular ise Kanser hastaları malulen emekli sayılıyor mu? sayılıyorsa ben faydalanabiliyor muyum?

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Üniversiteye devam ettiğin müddetçe 25 yaşına kadar anne veya baban üzerinden sağlık yardımı alabilirsin. Engellilerde yaş sınırı yok sanırım. Ayrıca hastalığının malulen emekliliği konusunu tam olarak bilemiyorum. 25 ini geçince %40 rapor alıp sağlık yardımına devam edersin iş bulamazsan.

Üye
    ibo38 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2015
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selamun aleyküm ben babamdan dolayı 20 yaşına kadar sosyal güvencem vardı.Sonra 9 yıl kadar babamdan sosyal güvencemi teyit ettirmedim,bana ana borçolarak 266 lira primborçu çıktı . Onuda yeniden yapılandırıp,ödeyecektim ama 266 Lira ana borç şimdi prim borçu yapılandırdığımdan dolayı gözükmüyor. Ne yapmam lazım ödemelimiyim yoksa ödememelimiyim?