Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    AYDINYAVUZ Avatarı

Gerçek Adı
    AYDIN
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yüzde 45 engelliyim. Ve SSK lı olarak çalışıyorum. Psikiyatrik hastalığımdan dolayı 5 çeşit ilaç kullanıyorum. Bazen moralim öyle bozuk oluyorki bıkıp usanıyorum Herşeyden. Hal böyle iken beynime hükmedemiyorum. Gerçekten zor anlar bu Yaşadığım anlar. Daha sonrası bir süre hastanede yatmak istiyorum artık. Hastanede yatmanın bir süresi varmıdır veya doktorlarımı bağlıdır yoksa yat yatabildiğin kadarımıdır. DEVLET HASTANESINDE YATACAĞIM RUH VE SİNİRDE. EĞITIM VE ARAŞTIRMA HASTANESİDE DIYEBILIRIZ. FARKETMEZ SANIRIM. SONUÇTA İKİSİDE DEVLET YANİ.
    Konu AYDINYAVUZ tarafından değiştirilmiştir (23.03-2015 Saat 02:33 ).

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    2

BU KONUDA KAMU OLZUN ÖZEL olsun hiç bir sınırlama mevcut değil ancak sigortalılık süresi ve malulen emekliliğin tespiti bakımından hasta nın çalışamayacak durumda olmasını tespit etmek maksadı ile belirlenmiş sınırlamalar vardır bu da engelli statüsünde mi yoksa malulen mi emekli olunabileceğini belirleyen sınırlamadır.. Hastanede ne kadar kalacağın büyük oranda doktor insiyatifinde olmakla birlikte tedavi sonrasında heyetten alabileceğin bir istirahat raporu da söz konusu olmaktadır. Hatta yaptığın işi sağlığını olumsuz şekilde etkiliyorsa "KAMU SEKTÖRÜ" önde görev yaptığını var sayarak söylüyroum bunu. Sağlık kurulu heyetinin vereceği rapora istinaden görev yerin bile değiştirilebilir.. Acil şifalar dilerim. Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda bir sınırlama yok diye biliyorum. Doktor ne kadar uygun görürse o süre boyunca yatış sağlanır.