Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @dilopamuk

ablam benim hatam ya. sana sormadan gelir testi vs işlemler tamamlandı sandım. vakıflar GSS gelir testini aslında hızlı sonlandırıyor. sizin vakıf baya agır davranmış. Bu hoş değil. Vakfı arayıp işlemlerin hızlandırılmasını talep et ablası. hatta bazı vakıflar sosyal inceleme bile yapmıor tanık oldum. ama sosyal inceleme de mevzuat açısından gerekior yapma diyemeyiz.
    vakfı arayıp heyetin ne zaman geleceğini, işlemlerin çok uzadıgını ve magdur oldugunuzu söyleyin işlemleri hızlandırsınlar ablası. gelişmelerden de haberim olsun.

Üye
    dilopamuk Avatarı

Gerçek Adı
    sevgi
    Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

dünde aradım bugünde aradım vakfı heyetin nezaman geleceğini bilemeyiz çok yoğunluk var bir iki aya sarkabilir dedi

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

çok uzatmışlar süreyi ablam. sağlık güvencesi bu, işlemleri uzatmasalar iyi olacak. sık sık vakfı arayııp işlemlerin hızlandırılmasını magdur oldugunuzu söyleyin.

gelir testi sonuçlandıktan sonra haberdar et beni. sonra şu borç için SGK'ya yönlendireceğim seni.

Üye
    dilopamuk Avatarı

Gerçek Adı
    sevgi
    Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Nihayet bugün gelir testi için eve vakıftan geldi soruları sordu bizde cevapladık gitti cuma günü sonuçlanır dedi

Üye
    FERYA Avatarı

Gerçek Adı
    FERYA
    Son Giriş
    27.07-2015
    Saat
    15:12
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    MELEK,abla merhaba, bişey sorucam. şimdi bi abla var bizim mahallede bu ablanın annesi %96 raporlu ağır engelli evet. sürekli evet şeklinde. babasıda % 71 ağır engelli hayır sürekli evet yazıyo, yani iki kişiye bakıyo, bu abla kiracı eşi ise emekli, evde yaşayanlar ise eşi,kendi,ve 1995 doğumlu askere gidicek olan oğlu, yatalak anne ve babası adres kayıt sisteminde bu şekilde yani bu kişilerin kaydı var aynı hanede. birde 1987 doğumlu bi oğlu var bekar ama o kaydını aldırmış ve evden ayrılmış. yani tek gelir bu ablanın eşinin emekli maaşı. bu şekilde evde bakım alabilirmi. teşekkürler.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12