Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    06serpil Avatarı

Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    23:48
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar birşey sormak istiyorum. BİMER'e şikayette bulunacağım.

sabah işyerime çok yakın olan sağlık ocağına bir test yaptırmaya gittim. daha kapı önünde kapıyı açan muhtemelen sekreter gibi biri bana oraya kayıtlı olup olmadığımı sordu kayıtlı değilim iş yerim buraya çok yakın iştende izin alamıyorum. sabah geçerken buradan tahlili yaptırayım dedim.oda kusura bakmayın kayıtlı değilseniz yapmıyoruz dedi.ama benim bildiğim oluyor dedim.o arada hayatımda gördüğüm en küstah suratsız doktor çayını almış geçiyordu yanımızdan hayır il dışından gelmiyorsanız bakmıyoruz dedi ve geçti ama tavrı çok çirkindi. bu konuda bildiğiniz bir şey var mı? engellilere yönetikte olur.

ben şöyle bir yazı buldum ''Tüm gün evinden uzakta çalışan kişiler iş yerlerine en yakın ASM ye gidebilir mi?
    İlk 3 ay gidebilir, ancak başvurduğu aile hekimi onu kendi aile hekimliğine yönlendirecektir. Misafir hasta kavramı sadece il dışı ziyaretlerde geçerlidir. Hasta, il dahilinde kendi aile hekimine gitmek zorundadır.''
    bu yazı doğru mu ?

birde sağlık ocakları çalışma saati 8:00 de mi başlıyor benim bildiğim öyle ama bunlar hep 8:30 da açılıyorlar.bu durumu şikayet edeceğim...

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

Malesef kayıtlı olduğunuz sağlık ocağı dışında bir sağlık ocağında muayene olamıyorsunuz.
    Zaten acil durum olsa hastaneye acile vs gidilir diye düşünülüyor sanırım.

Geçmiş olsun

Üye
    06serpil Avatarı

Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    23:48
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk 3 ay gidilebilir diye okudum ama??? mantık olarak sağlık ocağının bana ne yararı varki ozaman sabah 7 de evden çıkıyorum akşam 6:30 da işten çıkıyorum. yani bu arada gidemem izin almam gerekiyor. ama patronda gıcık olduğu için zor. ama mantık olarakta iş yerine yakın sağlık ocağına gidip gelmem işlemleri yapmam maksimum yarım saat sürer ama kendi aile hekimimde bu zaman 2,5 saati alır.çalışanların işyerlerine yakın asmlere gitmesi mantıklı bence...

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aile Hekimliği başladıktan sonra 3 aylık bir süre boyunca Sağlık Ocağı sistemi aynen devam edecektir.
    (Bu 3 aylık süre hekimin gelen hastayı geri çevirmemesi ve sağlık hizmetinde bir kargaşa yaşanmaması amacıyla öngörülmüştür.
    Bu süre boyunca Aile Sağlığı Merkezlerine gelen hastalar tedavileri yapılarak bağlı bulundukları aile hekimine yönlendirileceklerdir.)