Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    rica ederim ablacım...
    demek ki SGK hata yapmış.
    banka sandığına tabi çalışanlar ve bakmakla yükümlü yakınları GSS kapsamında değildir. bu yüzden sistem eşinin GSS tespitini yapamayınca resen 60/g kapsamına almış o zamanlar. daha sonra da senden yararlandığını algılayıp kapsam dışı bırakmış ama borç kalmış.
    dediklerini yap, borcu silerler.

Üye
    ayaslym Avatarı

Gerçek Adı
    şenol
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Melek abla Banka Sandığından Beklediğim evrak çarşamba Günü geldi.. Dün Hastanede İşim vardı.. Hastane Yakınındaki Sgk Ankara İl Müdürlüğüne Giitim ama onların bişey yapamayacaklarını İkamet ettiğim Sgk ilçe müdürlüğüne gitmemi söylediler bende Hastanedeki işlerimi bitirdikten sonra Sgk Yenimahalle şubesine gittim İlgili memura durumu anlattım Belgelerimi verdim sorunumu anlamadı sanırım beni şube müdürüne gönderdi şube müdürüne durumu anlattım Banka Sandığından aldığım belgeye baktı bilgisayardan ilgilere baktı ne zaman evlendiğimizi sordu kaç yılından beri bankada çalıştığımı sordu 5dk İçinde Problemi çözdü ve borcun silindiğini söyledi..Eve gidince kontrol ettim e- devlet şifresiyle gss pirim borcunun silindiğini gördüm.
    Bana Yardımların için çok Teşekkür ederim...

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ne demek ablacım rica ederim. sorunun çözüldü ya tamamdır hadi gözünüz aydın ablası

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12