Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pasahankocak Avatarı

Gerçek Adı
    PAŞAHAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi Günler Arkadaşlar.

İstanbul Medicana Hastanesinde Böbrek nakli oldum. İstanbulda İlaç düzeyi tam kan idrar ultrason vs. gibi bütün tetkiklerimi Medicanada ameliyat olduğum için ücretsiz yapıyorlardı. Daha sonra Ankara ya tayin geldim. İstanbula gidiş gelişim zor olacağı için Ankara da bulunan Medicana hastaneye gittiğimden benden tahlillerim için para istediler. Bende şikayet edeceğimi ve mahkemeye vereceğimi söyledim. Başhekim yardımcısı devreye girdi ancak hala cevap vermediler. Acaba ne yapmalyım. Artık Nasıl bir yol izleyerek Ankarada tahlil yaptırmalıyım.

Üye
    satı basak Avatarı

Gerçek Adı
    Satı BASAK
    Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İyi akşamlar kardeşim,
    Senin durumun farklı tabi ki ama malesef, buradaki Medicana çok pahalı bir hastane. Ben de kızımı götürmüştüm bir kere. Muayenesini yaptırdım, tetkiklerin ücretlerini duyunca yaptırmadan çıkmıştım. Başka bir hastanede yaptırmıştım.
    Mahkeme işlerinden falan anlamam ama sana da tetkiklerini başka bir hastane de yaptırmanı öneririm. Ankara da nakil olup memnun kalan arkadaşlar, önerilerde bulunabilir.