Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    green_blue Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engelli raporu aldım, raporu almadan önce babamın sağlık güvencesinden yararlanıyordum ama raporu aldığım günden bu yana yararlanamıyorum, % 62 engel raporum var.
    Sağlık güvencesini nasıl halletmem gerek. Hastaneye gidemez oldum. Tek yaptıkları acil de muayene ve verdikleri ilaclar ücretli, aldığımız 3 aylık maaş onların olsun yeter ki şu sağlık sorununu halletsinler. Nasıl bir yol izlemeliyim, nereye başvurmam gerek, iki aydır geçmeyen bir grip ve üzerine bir kulağım da duyma kaybı oldu. Bir yol gösterin

Üye
    diyarbakırlı Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yeşil kart vermiyorlar mı ?

Üye
    green_blue Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yeşil kart başvurusuna gerek yok, otomatik olarak yeşil kartlı sayılıyor engelliler 2022 kapsamında denildi kaymakamlıkta çalışan şahıs. Lakin ne zaman hastaneye gitsem doktor muayene ücreti tahlil ücreti filan istiyorlar, aciller hariç. Benım durumum olsa değil yeşil kart 2022 den bile yararlanmam. Gün içinde doktora gidemiyorum. Ücret alacaklar diye acil girişi yaptırıyorum ama onlarda gün içinde doktora görünmemi söylüyor. Elimden gelse aldığım raporu iptal ettireceğim bin pişman oldum