Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 98 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    kimo Avatarı

Son Giriş
    08.06-2014
    Saat
    02:00
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Teşekkürler the midnight kardesim

Teşekkür ler the midnight kardesim

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:11
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

kimo çok açık ve net yazmışsın arkadaşım, ama anlayana

Yasaklı Üye
    kimo Avatarı

Son Giriş
    08.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yolu köprüyü burdan kacacaklari ulkeye yaptirsalarda simdiden pasa pasa gitseler bizde kurtulsak bunlarda kurtulsa gozlerini para burumus ya

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:11
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

Yolu köprüyü zaten kaçmak için yaptılar vakti gelince onu da yapacaklar emin ol

Yasaklı Üye
    kimo Avatarı

Son Giriş
    08.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne desen anlamazlar ki gercekten hicbirseyden haberleri yok

Üye
    osmanmuhammed Avatarı

Son Giriş
    28.06-2017
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Al birini vur öbürüne ama her iki kisiden biri ak partili olduğuna gore kimo dan hayir gelmez ama emel kesin ak partili

Üye
    TheMidnight Avatarı

Gerçek Adı
    Oruç Denizözer
    Son Giriş
    29.05-2014
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nefes alsak vergi alıyorlar ama o vergiler bize dönmüyor..İMF ödendi demiş bir arakdaş İMF ödenme şansı yok ancak faizleri ödeniyor yapmayın arkadaşlar ya biraz gözünüzü açın

Yasaklı Üye
    kimo Avatarı

Son Giriş
    08.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ulan osman muhammed yazdigin bir mesajda da Turk lafi gecsin vicdansiz bir kez de Turkum de ne cabuk unutmussunuz aslinizi.....

Hz.Muhammed der ki aslinizi inkar edenlerdeb olmayin .ama siz gercekten helak olmayi kabul ettiniz senin daha inandigin dinden haberin yok sen once din ve siyaseti birbirinden ayir sonra gel tartisalim seninle guzel guzel kardes

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

kimo şöyle bir söz söylemişsin ulan vicdansizlar israil dedigin devlet nasil kuruldu parayla filistinden toprak satin aldilar filistinden satmasalardi filistinden toprak satıldığına dair delilin varmı filistinliler 1 gram topraklarını satmamışlardır bunu bütün tarihçiler anlatıyor toprak satılmadığınıda siz oradan buradan duyduklarınızı yazıyorsunuz evet türküm türk demekle ne ne olacak ahirette derecenmi artar yada tc de sen türk sün diye san iltimasmı geçerler bu konuyu dine ve siyasete alet etmiyelim

Üye
    osmanmuhammed Avatarı

Son Giriş
    28.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel arkadasim ben sana ulan demiyorum bak ne güzel hadiste biliyorsun ben dadasim Türklüğün nedemek olduğunu kimseden öğrenecek değilim varsayalimki türk değilim ne değişir bu memleketi kürtler türkler lazlar vs.her kez beraber kurtarmadimi.kibar kardeşim..

Yasaklı Üye
    kimo Avatarı

Son Giriş
    08.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Turkluk bedenim islamiyette ruhumdur benim. Sizin bedeniniz arap ruhunuzda cebinize dolan paralariniz olmus. Siz parayla kandirilip islamiyete inandirilmis cahillersiniz ama islamiyet bu degildir siz daha dininizi tanimiyorsunuz once gercekten iman edin ve Turkum deyin bu size son yazimdir ve siteyide terkediyorum sizinle artik tartismam.

Peki beraber kurduk da niye bizden toprak ister oldular

Üye
    osmanmuhammed Avatarı

Son Giriş
    28.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hoşçakalın allaha emanet ol..

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

müslimanlar ben kendimden örnek vereyim cebim hiç parayla dolmadı 2 defa maluliyet için 1 defa meslek hastalığı için müracat ettim kabul edilmedi şimdi 3 yıllığına malulen emekli oldum bu konun arpla türkle kürtle ne alakası var bir hükümetin icraatlarını beğenmiyor olabilirsiniz ama ırkçılık yapan bizden değildir der HZ PEYGAMBER HATTA ırkçılık üzerine ayet inmiştir biz islamiyeti arap için falan sevmedik ALLAH için sevdik

Ey insanlar, sizi, bir erkekle bir kadından yarattık. Birbirinizle tanışmanız için milletlere ve kabilelere ayırdık. Allah indinde en üstününüz, takvada en ileri olanınızdır.) [Hucurat 13
    Hadis-i şeriflerde de buyuruldu ki:
    (Allahü teâlâ, cahiliyet övünmelerini sizden kaldırdı. Hepiniz Âdem aleyhisselamın evlatlarısınız. Âdem ise topraktan yaratıldı.) [Tirmizi]
    (Müslümanlar kardeştir. Takva hali hariç, kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur.) [Taberani, Ebu Nuaym]

benimde bu hükümetin beğenmediğim bir çok yanı var al tbmm yasa yapıyor belediyeler yasayı takmıyor en basiti buna dur diyecek nerde mesela yukarlarda örnek verdiğim hastane ve ilaç alımında yeşilkartlı ve engelli bireyin çalışan bir kişiyle aynı kefede tutulması ama yaptığı güzel işinede güzel demek lazım ha bana sorarsan 100/100lük 1 dilimde benim bu hükümetin icrattlarını beğendiğim dilim 20 yi geçmez ama konun islamiyele ırkçılıkla bir alakası olmamalı kürtler niye toprak istiyor diye sormuşsun onu buradan değil gücün yetiyorsa tbmm nin randevu sayfası var oradan randevu alarak bizzat tbbmm ye sor

Yasaklı Üye
    kimo Avatarı

Son Giriş
    08.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Peki ben hepinizden Özür dilerim hata ettiysem affola ama siz de görün artik biraz da vatanimizi düşünelim haksizsam haksizzsin deyin uslubum biraz yanlisti ozur diledim onun icin ama artık siz de bana hak verin biraz ?

Peki sende kurtlerle neden masaya oturduklarini basbakana sor oy vermek kolay. Onca sehidimizin olumune sebep olan apo itinin mektuplarini dogu anadoludaki mitinglerde okutulmasina neden goz yummuslar sor bakalim. Oyu verip cekilmek kolay sorun bakalim da anlatsinlar size tam bagimsiz kurdistanin ne demek oldugunu. Peki size sorarim siz istermisiniz tam bagimsiz kurdistanin kurulmasini cevabiniz evetse gerçekten hic konusmayalim hayirsa cevabini neden iy verdiniz diye sorarim sizlere ?

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ya kimo arkadaşım yapılan çok haksızlıklar var örneğin ne dedindi herkesin 1 aile hekimi olacak ve parasız olacak oldu sonra ne oldu aile hekiminin yazdığı reçete 3 ilaca kadar 3 tl her bir artı ilaç için 1 tl ben bir gün çok hasta oldum aile hekimim 10 ayrı farklı ilaç yazdı bu sistem benden sadece 10 kutu parası 10 tl ialç yüzdesleri %20 artı şu ilacın şukadarını devlet ödemiyor farkı dünyanın parasını ödedim doğrumu bu yapılan yanlış yanlışa yanlış demek lazım ama konu islamiyet veya ırkçılık değil namaz kılan bir lider yanlış işler yapmazmı bal gini yapar bi hocaefendinin lderlik konusunda bir sohbetini dinlemiştim aynen şöyle demişti ALLAH bir yöneticiden manevi elini çekerse o yöneticinin sağına soluna onun her yaptığına tama efendim peki efendim diyen yardımcılar yerleştirir demişti bak bu gün o hocanın sohnetinin tecellisi

Peki sende kurtlerle neden masaya oturduklarini basbakana sor oy vermek kolay bu olay: benim derdim değil bana kalsa başımızda tüm islam ülkelerinin biat edeceği bir halifenin olması lazım arkadaşım

apo asılıcakken asılmasın diye imza atan hükümette türkçülüğüyle meşhur partide vardı

Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon