Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben 01.10.2013 tarihinde işten çıkarıldım. 6 ay çalıştım. Çalışmadan önce 2022 maaşı alıyordum. Şimdi işten çıkınca tekrar başvurdum ve maaşım onaylandı ve Aralık maaşını da aldım. Lakin şöyle bir sorun vardı. Ben sgjk borç sorgulamada baktığımda ilk başlarda 3072 TL Gss prim borcu gözüküyordu. Sonra kaymakamlığa gittim herhalde yanlışlık olmuş dediler ve Ankaraya yazı yazdılar ki, gss sorgulamada bile çalışan ve isteğe bağlı sigorta primi ödeyenler kapsamında gözüküyordum ve sağlıktan bile yararlanamamıştım ama 1 haftaya kalmaz o sorun giderildi ve şu anda sağlıktan yararlanıyorum. 3072 tl gss prim borcu ne olduysa 3-4 güne kalmaz 1906 TL'ye düşmüş. Yalnız şöyleki şu anda SGK BORÇ SORGULAMA linkine tıkladığımda GSS Prim Borç bölümünü kaldırmışlar ve şu anda benim son baktığımda 1910 TL gözüken gss prim borcuna bakamadım ya sitede sorun var ya da gss prim sorgulamayı kaldırmışlar. Peki acaba neden bana böyle bir borç çıkartmışlar?

wLdWZj - SGK Borç Sorgualamada GSS Prim Borcum 1910 TL olarak gözüküyor?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Bir sgk merkezine gidip sorun bence. İnternetteki kayıtlar hatalı olabilir...

Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @OturanBoğa;

Kaymakamlığa başvurduğumda ordaki görevliye de ben aynısını dedim ama o bana sgk'ya da direktifleri biz veriyoruz yani gitmene gerek yok dedi görevli. İşte ben hergün siteden kontrol ediyordum acaba düzelmişmi diye bugünde kaldırmışlar gss sorgulamayı. Kaymakamlığa son gitttiğimde Ankaraya yazılan kağıda verilecek cevabı bekliyoruz diyor görevli ve ona dedim sonuçlanmama gibi bir durum olurmu gülerek yok olmaz dedi (burdaki sonuçlanmama'dan kastım bu borcu ödemek zorunda kalır mıyım demek istememdi ama)

Bakalım hayırlısı.