Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nefesss Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    18.04-2013
    Saat
    20:46
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    .daha önce hiç sigorta başlangıcım yok. annemin sigortasından özel bir merkezd diyalize giriyorum. sigortalı olarak işe başlamak istiyorum sağlık hizmetlerinden faydalanabilirmiyim. 30 gün süresi var diyorlar. bazı sgk il müdürlükleri devlet hastanesinde bile diyalize giremezsin diyor. ne yapıcam bilmiyorum..

Üye
    xozer Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER
    Son Giriş
    23.04-2015
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sigortadan işten çıkış tarihinden itibaren 100 gün süreyle yararlanılabiliyor.İşsizlik maaşı alınması durumunda işkurumundan alınan belgeyle en az +6 ay süre daha sigortadan yararlanılabiliyor.Sigorta girişi aynı gün sağlıktan yararlanılabiliyor diye biliyorum.

Üye
    nefesss Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    18.04-2013
    Saat
    20:46
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

30 gün faydalanılamaz diyorlar ama biz diyaliz hastasıyız hayati öneme dair bi hastalıgımız var bizim hemen faydalanmamız lazım bence. ama saçma sapan prosedürler var. anlamıyorum. 2022 alıyordum sanki dünyanın parasını veriyomuş gibi 3 ayda 900 lira para anca kiranı ödersn başkada yiyip içemezsin şimd onuda kestiler çalışmak zorundayım. offf offf

Üye
    xozer Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER
    Son Giriş
    23.04-2015
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bulunduğunuz ilçenin ya da ilin kaymakam ya da valiliğine gidip durumunuzu izah edin tekrardan anlamaları lazım. 2. si çözüm bulamazsanız BİMER'e yazabilirsiniz. Ya da mahkemeye verin gitsin.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    939
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bence de BİMER'e yazın. Bu saçmalığa çözüm üretmeden asla sigortanızı yatırmayın.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...