Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yeşil kartlı olanlar üniversite hastanesine Egitim ve araştırma hastanesinden sevk alırlarsa gidebilirler özel hastaneye gitmek şuan mümkün degil.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

asker hastelerine gidip ne yapacaksınız allah aşkına en kötü devlet hastanesi daha iyi onlardan sadece gata farklı oda zaten üniversite hastanesi sınıfına girer yıllarca tskda görev yaptım gerçekten bırakın tedaviyi muayene bile olamadım örneğin mersin limanında şiddetli göğüs ağrılarından dolayı adana asker hastenesine gittim (dış limanlarda asker hastanesine gitme zorunluluğu vardı) oradaki doktorun sözünü aynen aktarıyorum "steteskobu göstererek elimde bundan başka hiçbir şey yok seni muayene edemem" artık gerisini siz düşünün asker hastanesinde yatma olayına gelincede izmirde yattım yataktan çıktığınız anda yatağı nizami şekilde düzeltmeniz zorunluydu hastada olsanız askeri koğuş mantığı yakanızı bırakmıyor

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayal gçörmeyi bırakalım. Özel hastanede ücretsiz tedavi olabilmek için Allah korusunda ya kolunuz kopacak ya bacağınız yada koma halinde olacaksınız. Onun haricinde ancak para vererek muayene olabilrisiniz.

Üye
    pembeyürekli Avatarı

Son Giriş
    21.07-2014
    Saat
    14:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işte eğitim araştıma da sevki de kolay vermiyor..ee hasta kalsın burda döneriydi şuydu buydu..

Üye
    ykul89 Avatarı

Gerçek Adı
    ykul89
    Son Giriş
    16.04-2014
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben kanser hastasıyım giresunda yaşamaktayım.6 senedir ankara hacettepe hastanesinde kemoterapi ilik nakli gibi tedaviler gördüm ve babamın ssk sından yararlanıyordum yaşım 25 e girdi yeşilkartlı oldum.sorum ben giresun devlet hastanesinden direk sevk alarak hacettepe üniversitesine giris yaptım ve tedavimi oldum.ama bu süreçten sonra giresun ssk sevk paramı karsılamıyor. giresun devlet hastanesi ilk ankarada bir egitim arastırma hastanesine sevk yapacakmış ordanda egitim arastırma hastanesi hacettepeye sevk yapacakmış benim sorum su ya egitim araştırma hastanesi hacettepeye sevk yapmazsa ben kemoterapi alamazsam ne olcak???

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Araya doktorlar/öğrencileri girerse sevk konusu daha kolayca hallolur. Zorlayacaksın sevk için, başka yolu yok maalesef.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12