Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    dafy, ablam çocuğun şu an senin sağlık yardımından yararlanmadıgı için resen 60/1 (g) kapsamına alınmış. Ama sen zaten SGK'ya çocugunun senin sağlık yardımından yararlanması için başvurdun.
    Bu işin sonuçlanmasını bekle. Bu arada istersen başvuru yaptıgın sgk Kurumuna git işlemleri hızlandırmalarını söyle. Ve senin sgk'da sorgulama sonucu gördüğün yazıdan bahset. Çocugun senin saglık güvencenden yararlandırılınca zaten vakıflara gitmene ve gelir testine gerek kalmayacak.
    SGK'nın sisteminde çocugunun malul olduguna dair rapor zaten var. SGK'ya söyle, İşlemi hızlandırsınlar.

Üye
    dafy Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin bayar
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim melek ablacığım cevabın için cuma günü gittim elimde ne kadar belge varsa verdim.Bana tamam siz gidin biz gerisini hallederiz dediler hatta bunlar yeterlimi dedim bana dedikleri zaten elinizdeki yazıda malül olduğuna karar verildiğini gösteren yazı var annesinin erken emeklilik başvurusuda kabul görmüş bnu evraklar yeterli dediler.ama henüz ortada bir şey yok.bugün telefon açtım ama telefonu açan bile olmadı bakalım olmazsa cuma günü yeniden gideceğim.Yalnız elimdeki evrakları aldıklarına dair bana bir belgede vermediler sormak ta aklıma gelmedi.Artık şansa bir daha hazırlar giderim.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Tamam ablacım Sürekli gidip gidip yorulma. ALO 170'i arayıp bilgi iste surekli. ALO 170 üzerinden takip etmeye çalış.
    Dediğim gibi sistemde malul olduguna dair kaydı var. Kısa sürede bu sorun çözülecektir inşallah ALO 170'e olanları anlat onlar sana yardımcı olurlar her konuda.

Tüm bilgiler sistemde zaten var, sadece işlemlerini hızlandıracaklar. Hepsi bu.
    Ayrıca dilekçen kayda alındı zaten. İlgili rapor da sistemde var. Sorun olmaz bu açıdan. Bunları alo 170'e anlat.

Üye
    dafy Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin bayar
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

melek ablacığım tekrar merhabalar.
    bugün sgkdan mesaj geldi oğlumun sağlığı aktif edilmiştir diye melek ablacığım çok teşekkür ederim ilgine ve alakana.Sonradan kafama dank etti annesi 5 ay sonra emekli olacak keşke annesinin üzerine yapsaydım en azından o nunki garanti ömür boyu annesinden faydalanacaktı oysa benim daha altı yılım var yaşımın dolmasına bu alrı yılda neler olur bilinmez orada yanlışlık yaptım artık şansıma.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Dert etmeyin bunu. Olur ya sizin sağlık güvenceniz düşerse, çocuğunuzun anne üzerinden sağlık güvenceli olması için basit bir dilekçe verirsiniz, olur biter.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    dafy Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin bayar
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sağol Bülent abiciğim biliyormusun benim bir akrabam çocuğu spastik oda 18 yaşına geldi ondan da prim yatırması isteniyor şimdi neler yapacağını onada anlattım oda gidip uğraşacak.Kendine çok çok iyi bak.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12