Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hirem Avatarı

Gerçek Adı
    Bilal Doğan
    Son Giriş
    24.10-2012
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba benim sorum şu olucak...Ben 2022 sayılı kanundan yararlanmaktayım Sosyal Güvencem 'Yeşil Kart Bildiğiniz üzere Devlet Üniversite Hastanelerinde ‘Tam Gün Yasası’ dolayısıyla bir çok (Prof.) özel hastanelere geçiş yaptı.Benim doktorumda geçiş yaptı. ‘Yeşil Kart’ın özel hastanelerle anlaşması yok.Bu yüzden tedavime devam edememekteyim sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

Hastalığımla ilgili bilgiler:2004 yılında sol bacağıma kemik tümörü (ewing sarkoma)
    Teşhisi konuldu.12 seans kemoterapi,28 seans radyoterapi gördüm.14 tedaviye başladım.
    18 yaşımda babamdan yararlandığım sigortam bitti.şu anda 22 yaşındayım.H engelli
    Raporum var .Tümörü çok şükür yendim.Ama hala bacağımdaki enfeksiyon devam
    etmekte.Bu Yüzden tedavi olmam gerekiyor.hayatıma 2 değnekle devam etmekteyim.
    Sizce ne yapmam gerek ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ancak devlet hastanesinde tedavinin mümkün olmadığına dair yazı alınması halinde özel hastaneye sevk veriliyor. Bu konuda tedavinizi sürdüren doktorunuz yardımcı olamazsa, sevk almak çok zor.

Benim bilgim bu şekilde.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...