Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kaderimsee çekerim.. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:01
    Yaşadığı Yer
    Ürgüp
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kronik karın ağrısı için bu ilacı verdi dr. bilmek istediğim bağırsaklara sıkıntı yaratır mı bu ilaç?
    ilaç bilgilerinde bazı sıkıntılardan bahsediyor. ama dr da zaten biliyor ne halde olduğumu?

yorumunuz nedir?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Arkadaşlar, bu konuda deneyimi olan var mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    the lilith Avatarı

Gerçek Adı
    berna dulger
    Son Giriş
    22.03-2016
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 8 mg ile başladım şimdi 16 kullanıyorum. Cok fazla bağırsak sikintin yoksa sadece kabızlık yapar. Fakat başka bir rahatsızlık varsa bagirsaklarda takip etmek önemli olacaktır. Belli aralıklarla uzmanına gorunmelisin. Sıkıntı yaratirsa hemen doktorunla görüşüp bırakabilirsiniz. Fakat bildiğim kadarıyla kırmızı reçete ile verilen ilaçların hepsinde bu yan etki var. Eğer bundan sorun yasarsanız başka bir ilaç alamazsınız. Yeşil reçete ilaçları ile idare etmelisin. Eğer doktor bu ilacı vermişse contramal vs işe yaramiyordur. Umarım sorun yasamazsniz.

Bende jurnistanin esdegerinin ne olduğunu merak ediyorum. Bu ilaç bildiğin morfin dedi. Ben daha hafif sanıyordum. Bu konu ile bilginiz varmı?

Üye
    kaderimsee çekerim.. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:01
    Yaşadığı Yer
    Ürgüp
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    işte tamda benim barsaklar çok problemli kabızlık,tıkanıklık olur diye kullanmadım..

the lilith;
    rahatsızlığınız neydi acaba?