Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 43 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dilnişin Avatarı

Gerçek Adı
    dilnişin
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    37

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    uyuyamıyorum koyunmu saysam yok koyunları yiyesim gelir
    uykum kaçınca burada yazılan yazıları okuyorum hadi bende en büyük derdim uykussuzluğumu yazayım dedim
    gözlerim kapanıyor ama beynimde uyku yok zararlı şeylerden nerdeyse uzak durdum, bitkisel çaylar içtim yok, bir süre ilaç kullandım ama hala uyku bana gelmiyor terki diyar eylemiş ama nereye gitimiş çoğu arkadaşa sordum ama bu sorunda kendimi yanlız gördüm bende cidi sorunlar yaratıyor bu uykussuzluk ama ilaçlada olmuyor ne yapsam yada bu sorunu yaşayan arkadaşlar ne yapıyor

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

aynı sorun var uyku yok

Üye
    YÖRÜKOGLU Avatarı

Gerçek Adı
    YÖRÜKOĞLU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DORTMUND--DEUTSCHLAND
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende uyuyamıyorummm

Üye
    dilnişin Avatarı

Gerçek Adı
    dilnişin
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    37

sizler ne yapıyorsunuz peki arkadaşlar ben bazen dayanamıyorum 2 saatlik bir uyku uyudum, hadi gece gelmiyor gündüzde gelmiyor

zaferim Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    15.12-2015
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    AntaLya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

dilnişin;

biz doktora gittik arkadaşım. derdimizi anlatınca derman oldular. meğer uyumanın tedavisi varmış

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

hayata dair hayallerin ne ise onları düşün mışıl mışıl uyursun

Üye
    HÜSEYİN KARABAL Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

sabahları erken kalkıp ve sıkı egzersiz seni yoracak ve halin kalmicak uyuyacaksın ...melisa çayı içip kafeinden uzak durucaksın....fight club....

Üye
    trtekin Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    türkiye cumhuriyeti
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bendede uykusuzluk vardı. melisa ve sarı kantron cayı demleyip içiyorum hamdolsun allahıma çok iyi geliyo.

birde tavsiyem yatağa girince sık sık dönmeyin. allah cc yardım isteyin ona sığının. duanın acamıyacağı kapı yok.

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biberiye çağı tavsiye ederim

Biberiye Çayının Faydaları; Bu güzel kokulu biberiyenin kullanılmadığı hastalık yok gibi. Özellikle kan dolaşımı hastalıklarına, romatizma ve astım hastalıklarına, mide ve bağırsak gazlarına karşı kullanıldığı gibi ağır yemeklerden sonra içildiğinde sindirimi kolaylaştırır. Ayrıca bronşit, öksürük, migren, gastrit, başağrısı, ağrılı adet, düşük tansiyon, kabızlık, safra kesesi taşı, ishal ve karaciğer rahatsızlıklarında da kullanılır.
    Migren Tedavisi için Biberiye Çayı: Günde 5-6 fincan biberiye çayı 25 gün boyunca içilirse, baş ağrılarınıza ve migrenlerinize bir daha gelmemek üzere elveda diyebilirsiniz.
    Biberiye Çayının Faydaları: Biberiye çayı, yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bir çaydır, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı yardımcı olur. Bu sebeble son dönemde popüler bitkisel zayıflama ürünlerinin içinde biberiye bitkisi eksik olmuyor.
    Biberiye çayı ve Sindirim sistemi: Sindirim sistemi mide barsak kanalı bezlerini daha fazla çalışması için uyararak bu bölgede oluşan krampları çözer. Dolayısıyla sindirim bozukluğu, gazlanma ve mide-barsak tembelliğinde biberiye çayı çok faydalıdır.
    Uykusuzluk için Biberiye Çayı: Geceleri uyumazdan önce 1-2 fincan biberiye çayı içerseniz çok rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.
    Baş ağrısı için : Başınız ağrıdığı zaman alın bölgenize biberiye yağı ile masaj yaparsanız baş ağrınız azalır yada kaybolur.
    Gut Hastalığı tedavisi: Gut hastalığından dolayı kandaki ürit asit miktarı yükselir. Günde 2 bardak biberiye çayı içmek kandaki ürit asit seviyesini normale yaklaştırır.
    Vücud Kireçlenmesi Tedavisi: Biberiye yağı kireçlenen bölgeye günde 3 defa masaj yapılarak yedirilirse 1 hafta içinde kireçlenen bölge iyileşmeye başlar.
    Biberiye yağı Deri hastalıklarında: Deri hastalıklarında yaraların daha çabuk iyileşmesinde ve derinin kendini çok hızlı şekilde onarmasına yardımcı olmaktadır.
    Vücud Moralması: Kaza yada çarpma sonucu oluşan morluklar için biberiye yağı ile o bölgeye masaj yapılırsa 2 saat içinde morluk kaybolmaya başlar.
    Biberiye Çayı İçerken Dikkat Edin; Hoş bir tat vermesi açısından biberiye çayına bir parça da kabuk tarçın atabilirsiniz.
    Biberiye Çayının Zararları: Hamilelik süresince kullanılmaz. Fazla miktarda (günde 10 fincan) fazla biberiye çayı içmek zehirlenmeye yol açabilir. Herşeyin fazlasının zararlı olduğunu unutmamak gerekiyor. Ender olarak bazı vakalarda bitkiyle temas eden kişilerin alerji oldukları rapor edilmiştir. Bunun özellikle bitkinin ticari anlamda üretimiyle uğraşan kişilerde daha fazla görüldüğü bildirilmiştir.

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bende de uykusuzluk çok var,öyle ki düşünmekten çoğu zaman sabahı ettiğim oluyordu,gözlerinizi kapattıktan sonra bir çöp tenekesi hayal edin ve bütün düşüncelerinizi onun içine atın,bazan çöp tenekesini unutup düşüncelere tekrar dalarsanız sık sık kendinizi kontrol ederek her düşündüğünüzü içine atın,bir süre sonra faydasını göreceksiniz,ben bu yöntemi uyguluyorum...

Üye
    RUHİ Avatarı

Gerçek Adı
    Ruhi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bence yorulmalısın en iyi çözüm bu

Üye
    dilnişin Avatarı

Gerçek Adı
    dilnişin
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    37

çayları içeceğim arkadaşlar ben yeşil çay içtim ilkte faydası oldu ama bir süre sonra vicut onada alışıyor ve etki etmiyor ne yorulma ne üşüme nede düşünce olayı aslında ne de doktor ben bunu 9 yıldır yaşıyorum 9 zun 4 yılı doktor tedavisi geri kalan yıllar hep uykussuzluk bazen çok deli ediyor beni tıpkı bugün gibi inatla ilaç kullanmak istemiyorum bitkisel çaylara devam

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ne stres ne yorgunluk ne düşünce atmak...

Uyuyamamanın patolojik bir nedeni varsa arkadaşımıza ne önerirseniz önerin etki etmeyebilir..
    Uykusuzluk çekmeyen için öneride bulunmak tabiki kolay..

Uykusuzluğun patolojik nedenlerinden birisi yeterli oksijen alamamaktır..
    Akciğerlerdeki herhangi bir sorun yeterli oksijen almanızı engeller ve uykusuzluk problemi yatabilir..

Arkadaşım 4 yıl tedavi olduğunuza göre nedenini azçok biliyorsunuz...
    Bence o nedeni yok etmeye çalışın..

Üye
    mert. Avatarı

Gerçek Adı
    kemal
    Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    18:38
    Yaşadığı Yer
    antalya merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar aklımdayken xanax uyutur ama kesinlikle kulanmayın o daha çok içkiyi bırakamayanlarda kulanılıyor çok kısa zamanda alışkanlık yapıyor ayrıca reçeteyle satılıyor yani doktor kontrolünde kulanmak gerekir
    uykusuzluk deyince herkes psikolojik der psikiyatrist önerir.ben de hiç uyuyamıyordum netten oğul otunu buldum uyguladım, yalnız sabahleyin erken kalkmak birinci şart nette birkaç tane daha bitki adı yazıyordu ama diğerlerinden bir fayda göremedim
    iki üç çay kaşığı ince kıyılmış oğul otuna bir bardak kaynamış su ekliyorum on onbeş dakika bekletiyorum sonra süzüp içiyorum. içemezseniz bal ile tatlandırın. yalnız sigara kullanıyorsanız uyumadan iki saat öncesinden bırakın çay kahve kola kesinlikle yasak bir de odanızda ışık olmayacak nete giriyorsanız bir saat önceden onu da bırakıp rahat bir koltuğa oturmalısınız.kafa yoracak şeyler düşünmemelisiniz. herkeze iyi akşamlar

Üye
    mami1995 Avatarı

Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şimdi şöyle söyliyeyim. risperdal die bi ilaç var fiyatı 10 tl beyinde eksik maddeleri düzenliyor.6 aydır kullanıyorum her gece gündüz de dail mısıl mısıl uyuyorum .Psikolojik sorunun varsa bi taşla 2 kuş vurursun

Sayfa 1 / 3 123 SonSon