Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aydın_41 Avatarı

Gerçek Adı
    aydın
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben daha yeni üye oldum çok hosuma gıttı uyelerın bırbırlerıne karsı yazısmaları ben bır gercegımı sunmak istıyorum 15,02,2012 de bel fıtıgından amelıyat oldum 5 tane fıtıgım oldugunu soyledıler bu zamana kadar hıc bır sıkayetım olmamıstı bırden oldu ve 2 ayagımda guc kaybı olup yuruyemez hale geldım ılk doktora gıttıgımde sen dusuk ayak olmussun dedı cok gec kalmıs oldugumu soyledı ve ben 12.gunde amelıyat olabıldım bunca zaman gecmesıne rahmen eskıye nazaran cok sukur ıyıyım ama volkır yada degnekten yardım almadıgım muddetce yuruyemıyorum pafo aldım onunla bıraz yurume sansım oluyor ama cıplak ayakla yere basma sansım yok parmaklarımı ve ayak bılegımı oynatamıyorum su an sızlerden yada yakın dostlarınızdan benım gıbı durumu olan varsa bana bıraz bılgı vermenızı ıstıyorum tesekkur edıyorum

Üye
    uğuracar Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    kocaeli/gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayağından alçıyla ölçü alınıp polietinedennn yapma afo kullanıyorum 5 yıldır bazen kırılıyor yenisini yaptırıyorum. korbon afolarda mevcut pahalılar biraz. ayağının altına tabanlıkta yaptırmanı tavsiye ederim zsanla sorun çıkıyor. bu arada kullanacağın afo hiçbir zaman mukemmel olmayacak. kendine iyi bir ortopedi medikalci bul

Üye
    aydın_41 Avatarı

Gerçek Adı
    aydın
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim bunuda yeni öğrendim dusuk ayak beldeki baskıdan dolayı oluyor dıye bılıyordum allah sızede acıl sıfalar versın

dostum afo neden hıc bır zaman ıyı olmayacak onu merak ettım

Üye
    deniz17 Avatarı

Son Giriş
    03.12-2014
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sözüm düşük ayaktan muzdarip herkese. Benim de eşim düşük ayaktı. Sol ayağı hareket etmiyor, yürümekte güçlük çekiyordu. Hiç yılmadık biz. Her gün masaj uyguladık. Zorlansa bile yürüyüş yaptık her gün afo yardımı ile de olsa. Sıcak su iyi geliyordu, uyguladık hep. Mini bir masaj aleti aldık ve çok faydasını gördük. Lafın kısası, 7. ay içinde, gecenin ikisinde ilk tepkiyi aldık. Egzersizlerimizde hep "geri çek" "bastır" gibi komutlarla hayali hareketler yapıyorduk. Yani hareketleri ben yaptırıyordum. Çek komutunu verdikten 6-7 sn. sonra hafif bir kıpırtı hissetim ve azimle çalışmaya devam ettik. Şu anda yürüyüşü gayet normal. Sadece hissetme durumu diğer ayak kadar iyi değil. Çevremde tanıdığım 3 kişinin düşük ayağı da iyileşti masaj ve azimle ki birine kurşunlanma ile olduğu için doktorlar imkansız demişti. Demem o ki asla yılmayın. Ayakları düzelenler, kötü anılarını hatırlamamak için tekrar girmiyorlar forumlara. Ben anlatmak istedim yaşadıklarımızı kısaca.Gece afo kullanın, masajı eksik etmeyin. Kovaya sıcak suyunuzu doldurup akşamları bekletin masaj öncesinde ve inançlı olun.Bu durumdan kendiniz de kurtulabilirsiniz. Tıpkı bizim gibi Nice sağlıklı günlere inşallah.