Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Total kalça protezi revizyon (değişim) ameliyatı olan var mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Arkadaşlar, benzer durumla karşılaşan kişiler varsa ve deneyimlerini paylaşırlarsa çok yararlı olur...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

ben oldum.ilk ameliyata göre biraz daha zor bir ameliyat oluyor.ilk ameliyatımda genel anestezi altında olmuştum.revizyon ameliyatında lokal anestezi yani belden aşağısını uyuşturarak olmak istedim.yani o anı yaşamak istedim.operasyona katılan tüm doktorlarla sohbet ederek revizyon yapıldı.herhangi bir sıkıntı olmadı.gözlerinin önüne bir perdeyle kapatıyorlar, ameliyatı görmemen için.ama herşeyi hissediyon, sadece acı hissetmiyon.matkapla kemiğin içini oyduklarını,protezi çaktıklarını , her şeyi hissediyon.yaklaşık 5 saat civarında ameliyat masasında kaldım, 6 saatte uyandırma bölümünde kaldım.
    korkulacak bir durum yok.revizyon gerekliyse hiç erteleme.

Üye
    ızmır35 Avatarı

Son Giriş
    01.07-2012
    Saat
    02:43
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doktor henuz yasımın erken oldugunu soyledı ancak agrılarım artık dayanılmaz halde. yuruyusumdede hafıf aksama var. dogustan gelen bır kalca gelısmezlıgı problemı varmıs bende. hamılelıkte fazla kılo aldıgım ıcın dogumdan sonra bas gosterdı bu hastalık. agrılarım arttı, yurumem bozuldu. daha önce cok aktıf bır yasantım vardı, suanda bu hayatımı lcok engellıyor. uzun sure yuruyemıyorum, ayakta kalmaıyorum. dızlerımde ve belımdede agrılarım var. hatta dızımde kalcamdan daha fazla agrı var. daha önce amelıyat olan varmı? amelıyattan sonra agrılar tamamen bıtıyormu. yuruyustekı aksama duzelıyormu? yardımcı olursanız sevınırım.
    tesekkurler

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Revizyon ameliyatından ne zaman sonra yürümeye başladınız?

Üye
    semra06 Avatarı

Son Giriş
    27.01-2014
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    a_geyik oldunuz mu revizyon ameliyatı nasıl durumunuz bana ulaşırmısınız lütfen ?