Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    novek Avatarı

Son Giriş
    22.12-2012
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2007 yılında dunya göz hastanesinde lazer oldum ameliyattan once - 2,5 miyoptu gözlerim
    2009 yılında tekrar -0,25 ten basladı şuanda 2012 yılında - 1,25 gözlük takıyorum.

Üye
    Alper Serarslan Avatarı

Gerçek Adı
    Alper Serarslan
    Son Giriş
    29.03-2015
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ağustos 2014 de lazer ameliyatı oldum..Sgk sadece muayene ücretinin belirli bir kısmını karşılıyor..Ameliyat için 2400 tl ödedim tabi bu o günki euro nun fiyatına göre değişiyor..eKartal göz reklamları falan hep yalan gözünde 0.25 0.50 gibi bi oranda gene bi kusur kalıyor tabi bu normal gören insanlardada var..Hastahaneden ve doktorumdan memnun kaldım inşallah ilerde de bi sorun oluşmaz..

Üye
    Ozlemyy Avatarı

Son Giriş
    27.07-2015
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şuanda lazer ameliyatı olan ve hastane onerebilecek olan var mı 2012 de ameliyat olanlarin gözü nasıl inşallah iyidir

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Ben olalı bir 20 yıl olmuştur pek bir sorunum yok.
    Sağda 0,75 - 1.0 gibi bir miyop oranı var gözlüğe ihtiyaç duymuyorum, solda da hemen hemen aynı oranlarda hipermetrop oluştu yaşa bağlı olarak yaşım 46.
    Birinde uzak birinde yakın ve ufak kusurlar olduğundan birbirlerini idare ediyorlar gözlüğe ihtiyaç olmuyor.
    Ben İstanbul / Bahçelievler İstanbul Göz Hastanesinde olmuştum ancak doktorum o hastanenin doktoru değil, sadece bu alanda ihtisasını ilerletmiş tecrübeli bir doktordu sadece hastanenin alt yapısını kullanıyordu.

Üye
    Ozlemyy Avatarı

Son Giriş
    27.07-2015
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle cvp için teşekkür ederim bende Dünyagöz mu istanbul göz mu Beyoğlu devletmi diye düşünüyorum sonra acaba olmasammi diye düşünmeye basliyorum çok kararsizim siz doktorunuzu nasıl buldunuz peki hastaneye mi gittiniz özel mi ayarladiniz

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim. Her şahısta ameliyat farklı sonuçlar doğurabiliyor. Kiminin hiç şikayeti yok kimi farklı sorunlar yaşamış. selametle...

Üye
    Berna_brna Avatarı

Son Giriş
    24.02-2016
    Saat
    19:26
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba bende bir çok yorum okuyarak ve çevremde lazer ameliyatı olanların sonraki durumlarını araştırarak bir karar verip 4 aralıkta dünya göz hastahanesinde ameliyat oldum.Şu an ameliyatımin üstünden 2 gün geçti.Ameliyatı saat 17:00 gibi oldum.19:30 - 22:00 arası ciddi anlamda gözümde yanma actigimda da batma oldu.Cok sukur fazla sürmedi.Daha uzun sürenlerde olabiliyormuş.Saat 23:00 gibi gormem netleşmeye basladı.Ertesi gün sabah kalktigimda sağ gozumde biraz batma ve kanlanma olustu.Kontrole gittigimde doktor geçici oldugunu söyledi.Bugun ise sol gozümde biraz batma oldu ama aksaminda suan iyiyim sukurler olsun gorusumde net.Soylenildigi gibi gece arabada falan bir rahatsizlik hissetmiyorum.Sadece gunduz dışarıda bazen gunes gozlugune ihtiyaç olabiliyor.Ameliyat olmadan oncede disarida gunes varsa veya isik fazlaysa gozlerim rahatsız oluyordu.Velhasıl ben ameliyattanda doktorumdanda çok memnunum.Merak eden olursa doktorumun ismi FEHMİ AYDOĞAN.Bunlari yazmamın sebebi bende cok yorum okudum ve insan bu ameliyattan once cok tedirgin ve kararsız oluyor.Bu arada gozlerim sağ 3 sol 4 miyoptu inşallah yardımcı olabilmişimdir.

Üye
    noovoluni Avatarı

Son Giriş
    22.01-2016
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Zamanında gözlük ve lensten kurtulmak için lazer ameliyatı hakkında internetten çok şey okumuş, işlem öncesi ve sonrası süreçle ilgili bilgi edinmeye çalışmıştım. çok fazla kişi yazmamış bu konuda yaşadıklarını. Tek kaynak Ekşi Sözlük gibi. Geç olsa ben de yazdım. Buyrun:
    Bayan Novoluni: Excimer Lazerle Lense Veda Hikayesi

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12