Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    senem Avatarı

Son Giriş
    10.07-2015
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    fethiye -mugla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar benim sag bacagım polio sekeli ve 26 yıldır uzun yürüme cihazı kullanıyorum fakat son 2 yıldır bilekte dönme olayı başladı ve şimdide çok agrı yapıyor yürüdügüm zaman.geçenlerde gittigim doktor yapabilecegimiz tek şey ameliyatla ayagı dondurmak ve dönmeyi engellemek dedi.Fakat ben ameliyat kelimesini duyunca doktora hiç olayın ayrıntılarını dahi sormadan hastaneden çıktım ve şimdi size sormak istiyorum bu ameliyatı yaptıran arkadaşlar varmı bana bilgi verebilecek.

Ayagımı ne kadar süre kullanmıyıcam?
    Ameliyattan sonra alçımı sargımı olucak alçı olursa nereye kadar olucak ?

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Ayak dondurmayı hiç duymadım, sanırım ayak bileğini sabitleyecekler, burkulma takılma olmasın diye.Merakla bekliyorum cevapları.

Üye
    Engel_yoK Avatarı

Gerçek Adı
    Abdurrahman
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben mersin-tarsusta yaptırdım..2 ayak bileğim tutmuyor ve hissetmiyordum...dondurma amaliyatı oldum...kötü bi yanı yok ama ben faydasınıda gördüğümü söyliyemicem..ben dizimdende olmuştum o zaman 2si bir aradaydı..o yüzden alçılar dizime kadardı fakat yarım alçıydı dizimden aşşağısı ve ön tarafı açıktı sargılıyorduk..evde 2 ay yatmıştım..sizin durumunuz nasıl olur pek bilemicem..Geçmiş olsun bu arada..