Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    öğretmennn Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar. nasır için her hangi önerdiginiz bir ilaç var mı? bilgisi olan burda paylaşırsa çok güzel olur

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Benim tarak kemiğim altında cıkıyor kabuk şeklinde permatik ile ayda bir kazıyorum sonra vakit buldukça masaj yapıyorum yinede cıkıyor bir kaç kez intihap yapar gibi kabuk attı tam gecti derken yine başladı .

Üye
    selenayy Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe Selen
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Eczanelerde satılan nasır bantları var denediniz mi? Nasır üzerine yapıştırıyorsunuz birkaç gün kalıyor bant çıkartırken nasır bantta kalıyor. Denemediyseniz mutlaka deneyin.

Üye
    öğretmennn Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ya nasır bantlarını denedim fayda etmiyor. bunun acaba kesin sonucu var mı? amaliyat olanlar bile var ama yine çıkmış. Acaba her hangi bir bitkisel ilaç falan var mı?

Üye
    selenayy Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe Selen
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Ameliyat dediğiniz lokal olarak nasırlı bölgenin alınması mı? Her zaman kesin çözüm olmayabilir, nasırlar basıya bağlı oluşuyor tekrarlama nedeni çoğunlukla bu. Bilmiyorum tabii sizin içinde sorun aynı mı?

Üye
    öğretmennn Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

evet aynen. tam ayagımın altında ya . 1 taneydi 2 oldu. yürürken acıyor ya. ne yapacagımı bilemiyorum

Üye
    kimsinsen Avatarı

Son Giriş
    20.04-2017
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

KARTAL-01 akşam yatarken ayağınızın altına domatesten kestiğiniz bir parçayı bağlayın ..birinci gün düşmez ise tekrarlayın.

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

SCHOLL marka ürünleri deneyin.. zamanında bende domates dahil eczanede el yapımı ilaçları bile kullanmıştım, kaç kere aldırtmıştım ama en son SCHOLL çare olmuştu..

Üye
    boombasticlove Avatarı

Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    10:51
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

NASIR TEDAVİSİNİ AÇIKLIYORUM ARKADAŞLAR DİKKATLİCE OKUYUN

benim ayağımın altında 1 nasır vardı. 2 kutu eczanedeki mor bandlardan kullandım .. yanında 1 tane daha nasır oluştu ve geçmedi.

6 ay ayağımın altında nasırla dolaştım cok zor gerçekten

tedavi yöntemini kendim buldum ALLAH ın izniyle

1. gün
    büyük aspirini çay tabağına kırın ince toz haline getirin
    kürdan yardımı ile normal bildiğimiz vazelinden bir küçük dokundurun kürdanın ucu ile daha sonra cay tabağındaki toz halindeki aspirine iyice bulayın aspirinle vazelini

nasırın üzerine koyun. ve üstünü yarabandı yapıştırın
    sabah kalkınca 1 kere ayağınızı suya sokun ve yara bandının sulanmasını sağlayın. (bunu yapın unutmayın)
    akşam yatarkende 1 kere ayağınızı suya sokun çıkartın yara bandı sulansın..

2. gün

yara bandını kaldırın. göreceksiniz ki yuvarlak şekilde olmuş nasır olan yer. kökü gözüküyor hale gelecek. temiz bir iğne ile delik açmaya çalışın eğer açılmıyorsa. tekrar vazelin+ aspirin karışımını sürün 1 gün daha bekleyin.

3. gün. delik açıldığını göreceksiniz nasırın kökü gözükecektir.
    bir iğne yardımı ile tekrar iyice açtırmaya bakın deliği. ve yara bandını değiştirin. tekrar aspirin + vazelin karışımını uygulayarak tekrar yara bandı ile kapatın.

4. gün.
    nasır kökünün döküldüğünü göreceksiniz. hatta tırnağınız ile nasıra bastırın acımayacaktır.. eğer az da olsa acı hissediyorsanız tekrar vazelin+aspirin karışımını uygulayın.

5. gün

normalde 3-4 günde geçiyor ama en kötü ihtmal 5. günü bu tamamen düzelecektir. nasır kökünün döküldüğünü göreceksiniz
    iğne yardımı ile oluşan delikteki nasır kökünü temizleyebildiğniiz kadar temizleyin. canınız acımayacaktır

oluşan nasır daki deri sertleşmesinide scholl velvet ler var arkadaşlar topuklar için kullanıyor onlardan aldım bir tae işe yarıyor. sertleşmiş derinin üzerine 2 günde 1 az az uygulama yaptım. sertleşen deri gitti

yada poza taşı kullanabilirsiniz..

arkadaşlar bu işin tedavisi için aldırıyorsunuz hastanede . ve 3 hafta yürümek yasak diyor doktorlar..

bu yukarıdaki yazdığım yöntem ile 3-4 günde acılarınız son buluyor.
    nasır acısı nedir iyi bilirim.. o yüzden sizlere destek olmaya çalışıyorum.

İNŞAALLAH ALLAH ın izni ile şifa bulursunuz.. ve bu yöntemi yakınlarınıza anlatın. faydalı olmaya bakın

yatmadan önce ve kalkınca yarabandını ıslatmayı unutmayın. gerçekten önemlidir.

son olarak topuklardaki çatlaklar oluşuyor bilirsiniz çoğu insanda vardır. onun yöntemide aspirin + vazelin karışımını topuğunuza yatmadan önce sürün üzerine corap giyin.. bu yöntemi 2 gün üst üste yapın.. bi bakacaksınız pamuk gibi olmuş

selametle kardeşlerim.. Acil şifalar dilerim

Murat Gültekin – BURSA

Üye
    eroglu Avatarı

Gerçek Adı
    seyit
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Nasır icin aktarıyede nasır taşları var nasıra birebir ben kullandım şükür nasırlarım geçti tavsiye ederim

Üye
    dryolcu Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    15:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: öğretmennn Mesajı Gör
    selam arkadaşlar. nasır için her hangi önerdiginiz bir ilaç var mı? bilgisi olan burda paylaşırsa çok güzel olur
    Nasır ile ilgili bazı bilgiler yanı sıra önerilerde bulunmak istiyorum. Öncelikle sorunun yapısını ele alalım. Ciltte sertleşme ve ileri süreçte nasır kökü dediğimiz nidus oluşması ile ağrılara neden olmaktadır.

Henüz böyle bir sorunu olmayanlara önerim ayaklarına uygun numarada ayakkabı seçmeleridir. Büyük numara ayakkabılar özellikle nasıra neden olmaktadır.

Böyle bir sorunu olanlara ise önerim tedavinin nasıl olması gerektiği yönündedir. İlk olarak bilmeniz gereken nasır kökü dediğimiz nidus çıkarılması gerekmektedir. Bunu ilaçla, kremle bantlarla yapmanız mümkün değildir.

RF (Radyo Frekans) Uygulaması
    Nasır kökünü çıkarmak için Op. Dr. Atilla KAYA güzel bir yöntem geliştirmiş olup, sadece 1 dakika içinde yapılan RF yöntemini geliştirmiştir. Aşağıda nasıl yapıldığına dair video görüntüsü yer almaktadır.

Kaynak: https://www.ideaklinik.com/ameliyats...-tedavisi.html

Üye
    polencafe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Karabaşotu ve beyaz mumu karıştır bir kapta ısıt ve nasırın üzerine sür. Bir bezle bağla bir kaç gün kalsın.
    Çok kötü kokacaktır. Bu işi dışarıda yapmanı tavsiye ederim.

Bende yaşlı bir yörük amcadan duymuştum. Yörük derken yanlış anlamayın onlar zamanında çadırlarda yaşadığı için bu işleri bilirler.