Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kenanef Avatarı

Son Giriş
    15.10-2008
    Saat
    14:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SLM ARKADAŞLAR BEN 29 YAŞINDAYIM. DOĞUŞTAN BENDE NİSTAGMUS VAR.
    EVLİYİM VE YAKLAŞIK 2 YAŞINDA BİR KIZIM VAR. ONDADA AYNI ŞEY SÖZ KONUSU. BU DURUMDA OLAN ARKADAŞLARDAN Bİ RİCAM VAR. ÇOCUĞUM VE BENİM GÖZÜMDE TİTREME VAR NORMAL OLARAK AMA BİDE FARKLI OLARAK DİKKATLİ OLARAK Bİ OBJEYE BİR NOKTAYA BAKTIĞIMIZDA BAŞIMIZDA İSTEMSİZ OLARAK SALLANMA OLUYOR. ÖRNEĞİN BENDE YAZI YAZARKEN PC DE OYUN OYNARKEN BAŞIMDA SALLANMA OLUYOR. BU NORMAL Bİ DURUM MU YOKSA DİĞER NİSTAGMUSLU BİREYLERDEDE BU GÖRÜLÜYORMU SİZDE BU DURUM VARMI BANA MESAJ ATARSANIZ SEVİNİRİM. BU SALLANMANIN NÖROLOJİK BİR DURUM OLDUĞU BİZE SÖYLENDİ BİZDE ONA GÖRE TEDAVİ VE ARAŞTIRMA YOLLARINA BAŞVURACAĞIZ LÜTFEN YARDIMCI OLUN. TEŞEKKÜRLER

Üye
    daimon Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    09:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

Merhaba

Benim göz problemimle gelişen nistagmusum vardı. Küçük yaşlarda bir noktaya bakarken gözlerimle birlikte kafamında sabit durmadığını hatırlıyorum. Ama şimdilerde kafamın sallanması durdu fakar gö hareketlerin azda olsa devam ediyor. 29 lu yaşlarda titremenn azalması gerekirdi. Nistagmus bir hastalık değil bir hastalığın sonucu oluşan belirti olduğu için muhtemelen sizin ve bemin durumum farklıdır. Uamrım bir parça yardımcı olabilmişimdir

Üye
    hasan67 Avatarı

Son Giriş
    18.12-2008
    Saat
    10:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dikkatli bakışta başın poziston alması normal ancak çocuğundada çıkması biraz ters olmuş çünkü bu hastalık X kromozonları ile taşınır ve genelde birinci çocuk kız ise taşıyıcıdır erkek ise zatan ne taşıyıcı ne hastadır