Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 67 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kibele Avatarı

Gerçek Adı
    gülçin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm elimde 4 kutu Cortexin iğne var (orjinal ve rusyadan aldım) ben FA hastasıyım ilaç alerjim olduğu için kullanamıyorum , isteyen kişiler bana msj atabilir

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yelpaze Mesajı Gör
    bu karaktersizlerin burada böyle reklam yapmalarına izin veren bu sitenin yöneticilerini şiddetle kınıyorum.

ilacı tavsiye edende, ilacı kullandım iyi geldi diyende, ben size bulurum diyende. dolandırıcı.

kimisi 3 yıl önce uye olmuş, bu güne kadar sadece 1 (bir) mesajı var. oda bu ilaç için.
    kullandım iyi geldi, veya ben bunu tedarik ederim diyen kişilerin mesaj sayısına bakın lütfen.

bunlar şirket olmuş, bizlerin kanını emmeye çalışıyorlar. kimse kanmasın lütfen.

SİTE YÖNETİCİLERİ.

BU KİŞİLERİN İP ADRESLERİ SİZDE ÇIKIYORDUR. lütfen gerekli araştırmayı yapıp bu umut tüccarlarını siteden uzaklaştırınız.

bu ilaçla ilgili açıklama yapan bir doktor arkadaşımız var. ''MeTePe''
    lütfen konu hakkında yazdıklarını okuyunuz. iyiki varsın. tşkrler MeTePe
    IP adresleri yanıltıcı olabilir bir sürü IP saptırıcı yazılım kullanılıyor, MAC adresleri daha sağlıklı fiziksel adres sabittir. IP adresi yazılımla değiştirilir.

Üye
    kibele Avatarı

Gerçek Adı
    gülçin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm engelsizbiz
    sölediğin şeyi üstümealmamaya çalışıyorum şükür yaram yok ama Açıklık Getirmek isterim,söylenen herşeyi iade ediyorum
    Pek vaktim olmuyor İnternet'e girmeye ama siteden dönem dönem çok faydalandım o dönemLerde sorduğum sorularla " malulen emeklilikte" aLdığığm cevaplarla Hayatım kolaylaştı
    neyse refleksloji uzmanları bana cortexini önerdi bende Rusya Eczacıbaşı'nda çalışan tanıdığımdan rica ettim ve 4 kutuu aldım fakat benim beş Yıldır ilaç alerjim var Korktuğum içinde kullanamadım durum bu
    kullanmak isteyene, yada kullanan ama temin edemeyene gönderebilirim dedim gayet iyi niyetimle
    bunun ticaretini yapmak aklımadan bilegeçmedi
    durum bu yani
    artık gönderMekten vazgeçtim
    ii akşamlAr

Üye
    Elifnal Avatarı

Son Giriş
    31.08-2015
    Saat
    22:27
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Destiny13, bu konuda size destek veren doktorunuzu iletebilir misiniz? Benimde otizmli oğlum var,teşekkürler.

Üye
    çağan05 Avatarı

Gerçek Adı
    melek gürler
    Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın destiny ; öncelikle geçmiş olsun ,sizinle iletişime geçmek istiyorum fakat özelden mesaj gönderemiyorum lütfen siz mesaj gönderin.email adresiniz yada telefonunuzu paylaşırsanz size daha kolay ulaşabiliriz...

Üye
    sosyalci Avatarı

Son Giriş
    20.04-2015
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğer iğneler duruyorsa ben 4 kutu alabilirim ama rusyadan gelmeyse

Üye
    tg04 Avatarı

Son Giriş
    02.05-2017
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Cortexin iğne

CORTEXİN(KORTEKSİN) suda çözülen polipeptitlerdir. Sadece Rusya'da üretiliyor. 10 ve 5mg olarak flakon şeklinde çıkıyor. 7 ülkeye ihraç ediliyor, bu ülkeler sırayla:Azerbaycan, Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan, Beyaz Rusya, Ukrayna veTacikistan.
    Korteksin büyük baş hayvanların beyninden alınan bir polipeptit'dir. Beyinmetabolizması için amino asitler çok önemlidir. Beyindeki amino asitmetabolizmasında çok büyük katkısı vardır. Uyuyan veya tembel hücreler(nöronlar)' i aktive eder veya canlandırarak hücreleri aktif hale getirir.
    Mesela yapılan deneylerde %30 akut iskemi (beyin hücreleri ölümü) gerçekleştiğive Korteksin uygulandıktan sonra bu oranın %15'e azalma gösterdiği tespitedilmiştir.
    Korteksin'in beyinin metabolizmasını aktif hale getirerek hafızayıkuvvetlendirdiği, beynin savunma mekanizmasını yükselttiği, kavram ve algıyıarttırdığı, acele ve doğru kararlar verme yeteneğini yükselttiği, konuşmamerkezini açtığı, epilepsi nöbetlerini azalttığı, dikkat eksikliği vehiperaktifliği giderdiği yapılan deneyler sonucu ortaya çıkmıştır.

CORTEXİNİN İÇERİĞİasit ve glisin amino asitler aşağıdaki Cortexin içinde ekolarak:• treonin (mg / 212 nmol);• serin (mg / 268 nmol);• glutamik asit (mg /581 nmol);• prolin (mg / 187 nmol);• alanin (mg / 346 nmol);• valin (mg / 240nmol);• izolösin (mg / 356 nmol);• tirozin (mg / 109 nmol);• fenilalanin (mg /162 nmol);• histidin (mg / 116 nmol);• Lizin (mg / 253 nmol);• Arginin ve diğeramino asitler (mg / 202 nmol).bilgilerden o kadar% 12, ve glutamik asit içinaspartik asit hesaplarının payı - peptidler cortexin amino asitlerin toplamiçeriğinin% 15. formülasyonunda Methionine içermez. Buna ek olarak,stabilizatör Rolünü defalarca kanıtladı serebral korteksin fonksiyonlarınınnormale dönmesi bir uyuşturucu serbest amino asit glisin (12 mg) 'dir.CortexinIn, vitaminler çok sayıda sunulan özellikle suda çözünen: Thiamin (B1 vitamini)- 0,08 mkg/10 mg, riboflavin (B2 vitamini) - 0,03 mkg/10 mg, niasin (B3vitamini, vitamin PP, nikotinik asit) - 0,05 mkg/10 mg, hem de yağda çözünenolarak: Retinol (A vitamini) - 0,011 mkg/10 mg alfa-tokoferol (vitamin E) - 0,007mkg/10 mg.

Beş temel vitaminler ek olarak, hazırlık Cortexin birçok mineral maddeler(makro ve mikro) içerir:
    • Bakır (Cu): 0,2129 mkg/10 mg;• Demir (Fe): 2,26 mkg/10 mg;• Kalsiyum (Ca):22,93 mkg/10 mg;• Magnezyum (Mg): 8,5 mkg/10 mg;• Potasyum (K): 19,83 mkg/10mg;• Sodyum (Na): 643,2 mkg/10 mg;• Kükürt (S): 152,65 mkg/10 mg;• Fosfor (P):91,95 mkg/10 mg;• Çinko (Zn): 4,73 mkg/10 mg;• Molibden (Mb): 0,0203 mkg/10mg;• Kobalt (Co): 0,0044 mkg/10 mg;• Mangan (Mn): 0,0061 mkg/10 mg;• Selenyum(Se): 0,0745 mkg/10 mg;• Alüminyum (Al): 0,3104 mkg/10 mg;• Lityum (Li): 0,0340mkg/10 [4] mg.

Korteksin, büyükler için 10 mg, çocuklar için 5 mg'lık kullanılır. Sulandırmakiçin serum fizyolojik, jetokain, jetonex veya lidokainle karıştırılır.İntremuscular (kastan, kalçadan) yapılır. Hergün sabah saatlerinde yaptırmayaözen gösterilmelidir. 1 kutu (10 flakon) veya 2 kutu (20 flakon) peşpeşe iğneyapılmalıdır. En az 3 ay, en fazla 6 ay ara vererek tekrarlanmalıdır.
    KULLANIM ALANLARI
    Prynatal ensefalopati (doğuştan veya doğuş esnasında oluşan beyindeki herhangibir hasar), Serebral Palsi (doğuştan felçlik), Beyin travması, Beyintravmasından sonra oluşan felçlik, Epilepsiler, Beyin kanaması, Kalp krizi,Alzaimer'ın ilk evrelerinde ve korunmak için, Dikkat eksikliği, Dikkatdağınıklığı, OTİZM (davranış bozukluğu), Sezeryan yöntemiyle dünyaya gelen tümbebeklere vs...

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

okayben@hotmail.com mail adresim bana buradan ulasabilirsin cagan kardesim

selam arkadaslar dönem dönem sizlerle paylasmakta oldugum cp li oglumun cortexin tedavisini doktor talimati ile 2 ay ara verdik . bu arada actovegin draje kullanmamizi onerdi . tedaviler devam ettikce yasadiklarimi paylasmaya devam edecegim

Üye
    apotheke Avatarı

Son Giriş
    16.01-2016
    Saat
    22:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşımda 5 kutu var işinizi görürse yönlendiriyim sizi koptech yazıyor Rusya'dan getirmişti

Üye
    sosyalci Avatarı

Son Giriş
    20.04-2015
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok iyi olur,özel mesajınıza bilgileri yazdım

Üye
    gerenica Avatarı

Son Giriş
    07.05-2016
    Saat
    12:03
    Yaşadığı Yer
    eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb babam gecirdigi kalp krizi sonucu beyin oksijensiz kaldığı için uyanamiyor bugün 21.gun ve birkaç doktor önerisi ile cortexin ıgneyi duydum.sizlerden biraz daha iyi bilgi alabilir miyim ve nasıl kullanılıyor kalp için yan etkisi var mı ve ücreti nedir acaba

Merhaba ben bu ilacı çok acil olarak temin etmek istiyorum. destiny13 Yardımcı olabilirseniz çok sevinecegim.

Üye
    mts Avatarı

Gerçek Adı
    m t
    Son Giriş
    30.07-2015
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biz kortexin kullanıyoruz 10 yaşında otizmli kardeşim var gelişme olduğunu düşünüyoruz bu iğneyi kayseride nöroloji doktoru var hakan gümüş kendisi tavsiye ediyo

Üye
    avrupharm34 Avatarı

Son Giriş
    07.09-2015
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yurtdışından oğlum için gelirken getirmiş olduğum cortexin iğne mevcuttur isteyene verebilirim mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz ?

Üye
    akif alkaya Avatarı

Gerçek Adı
    akif alkaya
    Son Giriş
    27.11-2015
    Saat
    06:02
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm Kayseri'de hangi eczane de var lütfen bilgi verirmisiniz 544 283 54 46

Üye
    ayhanceranli Avatarı

Gerçek Adı
    ayhan ceranli
    Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    01:57
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mrb elımde rusyadan getırrtıgım ıkı kutu cortexın 10 mg ıgne var.otıstık oglum ıcın getırtmıstım.3 kutu vuruldu ıgneyı oglum bu ıkı kutu fazladan kaldı elımde.2018 son kullanma tarıhlı.ıhtıyacı olanlar bana ulasabılırler..0544 264 6969

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon