Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 67 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu karaktersizlerin burada böyle reklam yapmalarına izin veren bu sitenin yöneticilerini şiddetle kınıyorum.

ilacı tavsiye edende, ilacı kullandım iyi geldi diyende, ben size bulurum diyende. dolandırıcı.

kimisi 3 yıl önce uye olmuş, bu güne kadar sadece 1 (bir) mesajı var. oda bu ilaç için.
    kullandım iyi geldi, veya ben bunu tedarik ederim diyen kişilerin mesaj sayısına bakın lütfen.

bunlar şirket olmuş, bizlerin kanını emmeye çalışıyorlar. kimse kanmasın lütfen.

SİTE YÖNETİCİLERİ.

BU KİŞİLERİN İP ADRESLERİ SİZDE ÇIKIYORDUR. lütfen gerekli araştırmayı yapıp bu umut tüccarlarını siteden uzaklaştırınız.

bu ilaçla ilgili açıklama yapan bir doktor arkadaşımız var. ''MeTePe''
    lütfen konu hakkında yazdıklarını okuyunuz. iyiki varsın. tşkrler MeTePe

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili dostlar ben işim geregi rusya seyahatleri yapma durumum oldugu icin oradaki kullanimi ile ilgilo doktorlarla gorusme sansim da oldu . bir gazeteciyim ve benim gibi oglu olan bir kameraman dostumla beraber bir umut arastirdik. oglum cebreyle alakali hicbir tepki vermezken suan bizimle algi acilmasi seklinde iletisime geciyor al ver olaylarini hic yapmazken su an ogretmenleri ozel egitimde cok buyuk yol katettigini soyluyor 2 yilini doldiran bir evladimizin babasi ile de sıkca gorusuyorum ve bu cocugumuzdada gelismeleri takup ediyorum

sevgili yelpaze buradaki paylasimim kendi evladimda kullandigim igneler sonrasi yasadiklarim. dolayisiyla ilacla alakali bukadar olumsuz gorus bildirmedem arastirmani onerirdim zira etkisiz dedigin ilaci suan biz biri Antalya olmak uzere 4 aile kullaniyoruz ve cidden gelismeler var

burada komseyi bir seye ikna etmiyoruz boyle bir amacimizda yok . ancak ben bir babayim ve kullaniyor fayda gordugumu soyluyorum onyargi yerine iletisime gecerek once neyin ne oldugunu gormeniz gerekirdi bukadar karalamaya gerek yoktu. kullananlar olarak paylasip duyurucaz gerekirse benle de diger ailelerlede yuzyuze iletisime gecilebilir kimsenin kimseden beklentiside yok ama burada yazilanlara dikkat etmeliyiz herkes bir umut arayis icinde.

bu arada kim nerden tedarik eder bu beni ilgilendirmiyor biz üsküdarda kullanan 3 aileyiz bir de antalyamiz var bizle telefonla yada yuzyuzede konusabilirsiniz . dedim ya ticareti yapanlar bizi bağlamaz biz kendimiz getirtip evlatlarimiza kullaniyor ilac satmiyor kimsedende almiyoruz konu saptirilmasin lutfen .

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:10
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    539
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: destiny13 Mesajı Gör
    ben bir babayim ve kullaniyor fayda gordugumu soyluyorum
    Sn. destiny13,

Çocuğunuzun tanısının ne olduğunu, atkvim yaşını, özel eğitim görüp görmediğini, görüyorsa ne kadar zamandır gördüğünü, başka tedavi veya diyet uygulayıp uygulamadığınızı belirtmeniz mümkün mü?

Bir de bahsettiğiniz kürler kaçıncı günde sonuç veriyor size göre? Bir kaç gün içinde mi, yoksa daha uzun sürede mi?

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tabiki . 5 yasinda oglum serebral palsi hemiparazi hastasi . 4 yildir haftada a1 seans fizik 1 seans gurup terapi ve 1 seans bireysel egitim aliyor . ilacla alakali bilgiyi şöyle edindim ben televizyoncuyum isim gerwgi sıkca hem seyahat exiyorum hemde rus arkadaslarim var bir ailemiz 2 . yilinda kullanima devam edeken bana bilgo verdi arastirdim rusya ile yazistim o zaman bundan 8 ay oncesine denk geliyor . bir rus profesor ile iletisim kurdum bu profesor bana bir kur tedavisi plani yolladi şöyleydi 30 tane yaptir 1 ay ara ve 30 yaptir 1 ay ara ver sonra 10 yaptir 20 ara ver ve bunuda iki tedavi kullandiktan sonra yaz donemi igneleri kesip actovegin hapla 3 ay devam et dedi. suan oglumda hakikaten ciddi degisimler varbu degisimlerin baslangici 2. 30 ignenin sonlarina denk geldi. suan onlarla yqzisiyorum . bu arada medivia hastanesinde de calisan ayni zamanda akrabam olan doktorumizda kan degerlerini aylik olarak kontrol ediyor hicbir bozulma yok

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:10
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    539
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

Şimdi oğlunuz CP hastası olduğuna göre, sanıyorum temel sorunlarınız yürüme, konuşma, ellerini kullanma vs. şeklinde...

Biz bu tür çocuklarda durumu müsait ise düzgün bir rehabilitasyon programı ile genellikle 4-5 yaşlarında bazı ilerlemeler bekleriz. Örneğin bu yaşlarda destekli yürüme, tutunarak ayakta durma vs. gibi kaba motor aktivitelerinde hızlı iyileşmeler görülür. İnce motor beceriler daha geç ve daha yavaş ortaya çıkar. Siz bu tür yaşa ve verilen eğitime bağlı beklenen gelişmeleri dikkate alarak fazladan ne oranda bir gelişme olduğunu söyleyebilirsiniz?

Veya şöyle söylemek daha doğru olur. Aynı kurumda sizin oğlunuza benzer durumda olup, bu ilacı kullanmayan başka bir çocukla kıyaslama yapmanız mümkün mü? "Diğer çocuk 8 ayda hala yürüyemedi ama oğlum yürümeye başladı " gibi...

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

6 aylik tedavi sonrasi algı uzerine cok farkliliklar tasadik örneğin konusma ve cevre ilgisi hic yokken suan eşlemeleri rahatca yapiyor renkleri ve al ve veri cok gelisti. ayni yasta olmasada 1 yas buyuk bir cocugumuzda bunlar halen yok

Üye
    Doruk10 Avatarı

Gerçek Adı
    Doruk
    Son Giriş
    22.08-2014
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ilacı ben de serebral palsili oğlum için bugün getirttim.konu ile ilgili bilgi almak isterim.yardımcı olabilirmisiniz

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bana mail.adresinizi cerirseniz sizle haberlsiriz

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Haklısınız uzun zamandır mesajlara cevap yazamıyoruz. Maalesef cortexn işe yaramadıgı gibi kayranın daha cok kasılmasına neden oldu ..hemen kestik. bi kullanıcı böyle yorum yapmış

Yeni bir umut: Cortexin | Benim biricik oğlum. şurayı okumanızda fayda var

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cok şükür bizde hic olmadi

Üye
    bernil Avatarı

Gerçek Adı
    nilüfer
    Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iğneyi ne ile karıştırıp vurduruyorsunuz? ben hiç kimseye vurduramadım. kimse risk almak istemiyor

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biz igneyi novakain le sulandiriyoruz . ama serum fizyolojik kullanan aileler de var.. biz kendi aramizda ailelerle sıkca habrlesiyoruz ve doktorumuzla herseyi paylasiyoruz

ayrica biz recete yazdiriyoruz ve herhangi bir hastanede rahatca yaptiriyoruz

Üye
    sukaya Avatarı

Gerçek Adı
    ŞÜKRÜ KAYA
    Son Giriş
    21.02-2015
    Saat
    12:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar,
    oğlum kerem için refleksoloji doktorum aracılığı ile rusya dan
    3kutu (30 adet) cortexin (kortexin) getirttirdim.
    Bu 3 kutu iğneyi isteyen varsa verebilirim.
    Eğer stanbulda iseniz kutuları (orjinal kesinlikle) görebilirsiniz.
    Bilginize

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben kendim getirtiyorum böylesi daha güvenli benim icin ... yinede tesekkurler

Üye
    Murat65 Avatarı

Gerçek Adı
    Sezar
    Son Giriş
    12.12-2015
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    İstnbl
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Omurilik zedelenmelerine faydası varmı acaba iyileşen kimse varmı

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon