Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 67 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ebrars Avatarı

Son Giriş
    03.08-2014
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben sormak istiyorum bu ilaç bipolar hastalığına da iyi gelir mi

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Korteksin iğne ile ilgili paylaşımda bulunmak amacıyla yazıyorum sevgili dostlar.... 5 yasında serebral palsi hastası oğlumda kullanıyorum bu iğneden şu ana kadar 60 tan yaptırdım ve ciddi değişimler gördüm her türlü bilgi paylaşımına açığım ...umarım insanlarea faydam olur

Üye
    jandarma erol Avatarı

Gerçek Adı
    BEKİR
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    37

Arkadaşlar merabalar, bende retigin adında bir iğne arıyorum. Nereden nasıl temin edebilirim? Bilgisi olan varsa ne olur yardımcı olsun. Saygılar selamlar.

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Bu forum sahtekarlarla dolmuş her türlü suistimale açık bir şey temin ederken çok dikkatli olun, Dolap Osman dolu hayvanlar engelli mengelli dinlemiyor. Çapraz karine yapıp iyice araştırmadan kimseden bir şey talep etmeyin.!!!

Üye
    fero Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Turkiyedeki fiyatı nedir bu ilacın? Alanlar kaca aldı merak ettim?

Üye
    densel Avatarı

Son Giriş
    09.03-2015
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba, korteksin'in prospektüsü varsa gönderebilir misiniz teşekkürler

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben k3 di cocuguma getiriyorum . bu ay turk lirasiyla 105 liraya alip geldim. dolandiricilardan yildik artik

Üye
    purusyas Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf alp erguvan
    Son Giriş
    23.06-2014
    Saat
    08:01
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar Cortexin benim west sendromu bir oğlum var bu iğneyi yaptırmak istiyorum ançak sonuçları konusunda detaylı bir bilgi bulamadım. kullanan arkadaşlar konu hakkında bilgi vermek istiyenler aşağıda tlf ve mailime cevapsız bir cağrı atabilirmi?
    türkiyede kim hangi dr veriyor bilen varmı ? sonucları. dozajı ?
    teşekkürler kolay gelsin

Üye
    Metrus Avatarı

Gerçek Adı
    Mett
    Son Giriş
    07.11-2014
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba purusyas
    Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın bence..
    Eğer doktorunuz tavsiye ederse ki doktorlar özellikle bu iğneyi öneriyorlarmış.

Üye
    purusyas Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf alp erguvan
    Son Giriş
    23.06-2014
    Saat
    08:01
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meselede bu iğneyi kullanmış iyi bir dr bulmak. benim görüştüğüm bir kaç çocuk nöroloji dr. iğnehakkında bilgisi yok.
    şu an rustada bulunan bir arkadaşıma tetkikleri gönderdim. rusyada iyi bir dr bulmaya çalışıyor. eger denk getirebilirsek bakalım. Ama Türkiyede iğneyi kullanmış biri denk gelse daha iyi olur. en azından dil sıkıntısı olmazdı.
    teşekkürler.

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cortexin el 6. Ay... Dostlar yeniden selam 6. Ayımızı geride bıraktık oğlum düzenli olarak korteksin iğnesini oldu ve Rusya ile ( doktorumuzda ) sık sık yazıştık. Gelinen aşamaları paylaşmak istiyorum. Öncelikle doktorumuz yaz döneminde korteksine ara verdi ve yerine actovegin hap la devam dedi. Ardından da şu kürü uygulattı ki çok şey yaşattı bu bize... SABAHLARI AÇ KARNINA ARI SÜTÜ VE POLEN AYRI AYRI 1 gr AKŞAMLARIDA AYNENDEVAM ... BUNLAR METALLE KAŞIK VS TEMAS ETMEYECEK. ÖĞLENLERİ OMEGA 3 şurup. AKŞAMLARIDA TOK KARNINA GİNKO BLOBA KULLANMAMIZI TAVSIYE ETTI. KISMETSE EYLÜL SONUNA KORTEKSINE DÖNECEĞIZ

Bu arada ÖNEMLI NOT... KORTEKSİNİ BEN KENDIME VE 3 aileye Rusya'dan aldırıyorum 3 ay öncesine kadar 100 LIRAYA GETİRİYORKEN ŞIMDI 120 civarı... AMAN DIKKAT EDIN ÇOK DOLANDIRICI VAR... BILGI PAYLAŞIMI İÇİN BANA mesajla ulaşabilirsiniz

Üye
    destiny13 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar selam Ben bir engelli babasıyım yaklaşık 8 ay önce duyduğum bir iğnenin araştırma süreci sonrası 6 ay boyunca düzenli kürlerse oğlumda kullandım ve devam ediyorum. Bu ilaçla alakalı yalan yanlış bilgisi olan herkes yorum yapıyor. Buradan sizlere sesleniyorum bildiklerimi paylaşabilir sizlerden bilgi yardımında bulunabilirim bana mesajla ulaşabilirsiniz . Lütfen sağlık alanındaki dolandırıcılara dikkat edin zira kimse engelli Felan dinlemiyor biz bu iğneden fayda gören 4 aileyiz süreci sıkı takip edip gelişmeleri araştırıyoruz umarım doğru bilgilere ulaşmanıza yardımımız olur

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne tür faydalarını gördünüz oglunuzda ne gibi bir degişiklik oldu

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:44
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    539
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

İlacı biraz araştırdım. Rus menşeili bir polipeptid imiş. Ne yazık ki bir kaç rus dışında bu etken madde üstüne çalışma yapan hiç kimse bulamadım.

Bir italyanın ortak olduğu bir çalışmada fareler üstündeki psikotropik etkiler incelenmiş. Kayda değer bir etki bulunamamış. Ancak çeşitli kullanım şekillerine göre anksiyolitik ve anksiyojenik etkileri saptanmış. Yani fareyi kaygılı hale sokabiliyor veya kaygılı halini giderebiliyor. Bu özelliği nedeniyle depresyon gibi durumlarda denenebileceği söylenmiş.

İlacım kimyasal özelliklerinde ise;
    - yan etkisi olmadığı
    - ilaç etkileşimi olmadığı
    - aşırı doz reaksiyonu olmadığı

gibi şeyler yazıyor. Ne yazık ki bu kadar etkisiz bir ilaçtan ben olumlu bir etki de elde edilebileceğini pek düşünmüyorum. İlaç bilimiyle uğraşan hocalarımızın her zaman söylediği bir laf vardır... Yan etkisi olmayan ilacın etkisi de olmaz derler. Papatya çayını bile fazla içerseniz yan etkilerini görürsünüz. Dolayısıyla ya üretici firma yan etkiler konusunda doğruyu söylemiyor, ya da ilacın herhangi bir etkisi yok.

Diğer taraftan, üretici firma ilacın içeriğini de açıklamıyor. Sadece suda çözünen polipeptidlerden oluştuğunu belirtmiş. Bu çok genel bir ifade.. Polipeptid, esasen bir çeşit aminoasit zinciri demek. Bir nevi protein.

Bu arada internetten bu ilacı kaçak getirtip kullanan çeşitli ailelerin deneyimlerini okudum. Ne yazık ki çoğunda dişe dokunur bir gelişme görülmemiş. Bazıları çok kısmı gelişmelerden bahsetmişler ancak söz konusu çocukların özel eğitim ve rehabilitasyon hizmeti aldığı ve süreç içinde büyüdükleri (yani kendiliğinden bir miktar gelişme gösterdikleri) dikkate alınırsa gelişmelerin ilaçtan olup olmadığını söyleyebilmek mümkün değil.

Açıkcası, beni pek ikna etmedi... Şu an için bunun etkiliğini gösteren herhangi bir bilimsel çalışma göremedim. Tereddütlü bir ürün olduğu kanısındayım.

Üye
    jonquil Avatarı

Son Giriş
    29.12-2014
    Saat
    15:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Türkiye de satılmaması ilginç. İlaç firmaları ve devletin bir şekilde bu iğneyi uygun olarak anlaşıp temin etmeleri gerek. Çünkü ilaç eğer sahte ise daha kötü bir sonuç elde edilebilir.
    Lütfen ilaç kullanım ve temininde dikkat ediniz. Pazar sahtecilerle kaynıyor. Güven çok önemli.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon