Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ceylin Avatarı

Son Giriş
    07.10-2008
    Saat
    21:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba ben yeni katılıyorum. benim 5 aylık bebeğim var
    ve 3 aylıktan itibaren kalçaçıkıklığı gibi birşey söylendi.
    ama tam kalça çıkığı denmiyor.
    çift ara bezi kullanıyorum.benim durumumda olan arkadaşlar bir cevap yazarsa sevinirim

Üye
    asli Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    00:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba benimde bebegim 1,5 aylikken böyle bir durumla karsilasmistik ve bizde bezinin üzerine havlu katiyorduk ama gecmeyince 2 ay korse kullandik.gece uyurken bile takiyorduk,sürekli takmasi önemliydi.sonra düzeldi dediler 1 yasinda kontrole getimemizi söylediler,bizimde kontrolümüz yarin.umarim sizin bebeginizde biran önce iyilesir.

Üye
    ceylin Avatarı

Son Giriş
    07.10-2008
    Saat
    21:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun asli. inşallah sonuç iyi olur. sonucu yazarsan sevinirim. bizde başka bir hastaneye götüreceğiz. bize son götürdüğümüz ortapedi doktoru kalça çıkığı değil diyor.sadece gelişmemiş.sizinkine kalça çıkığı demişmiydi.

Üye
    asli Avatarı

Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    00:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bize kalcasi tam olarak oturmamis ama cok kötü degil demislerdi.neyse dün tekrar gittik bazi bacak hareketleri yapti iyi dedi doktor.yürümeye baslayinca tekrar gidecegiz kendi basina yürüyünce daha cok anlasilirmis durumun nasil oldugu.o zaman ultrasonlada bakacaklar ama simdilik iyi.

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Öncelikle geçmiş olsun.

Oğluma kalça çıkığı teşhisi konmuştu. 2004 te hacettepe de ameliyat oldu. Belki daha iyi olur diye birde Bölüm başkanı Prof. ü ek ücretle soktuk ameliyata.

Ameliyat bitti bitmesine, ancak aradan 4 yıl geçti sol bacağı tabandan diğerine göre 3 santım civarı kısa kaldı, Doktora sorduk , gayet sakin bir şekilde bu normal denildi ! 400 milyonluk ameliyatı o tarihte 3 haftada 4.5 milyara çıkartırken böyle bir yan etkiden bahsedilmiyordu.

Benim tavsiyem çok ıı bir araştırma yapıp acele etmeden, iyi bir hekimle tedaviye gidiniz. İyi günler