Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 39 mesajın 31-39 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: f-f Mesajı Gör
    ben kanal tedavisi oldum acımıo ama o makkap sesindenn dolayı dolgum o gün daha düstü alaaa içi oyuk duruyorrr
    Hava alınca sızlar şimdi o.. dil de sürekli o oyuğa gider ama ne de zevklidir..

Üye
    Helldorado Avatarı

Son Giriş
    26.04-2012
    Saat
    03:34
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Konuyu açan arkadaş nasıl bir kalp hastası ve hangi ilaçları kullanıyor bilmiyorum....Ama eğer diş tedavisi yaptıracak kalp hastaları varsa diye söylüyorum mutlaka öncelikle kalp dokturundan konsültasyon almalı, çünkü kesilecek ilaçlar var..Benim doktorum kan sulandırıcı ilacımı kesmişti tedavinin başlamasına 3 gün kala.hem o ilaçları kullanır hem diş çektirmek gibi birşey yaparsanız pıhtılaşma olmayacağından fazla kan kaybedebilirsiniz...

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet çok doğru, özellikle çekim söz konusu olacaksa eğer buna çok dikkat edilmesi gerekiyor. Ben sürekli tekerlekli sandalyede oturduğum için kanı sulandırması amacıyla uzun yıllardır günde 1 tane asprin türevi ecopirin alıyorum. En son 20lik dişimi çektirmeden önce Ecopirin almayı 10 gün kesip öyle çektirmiştim dişimi.

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Dante Mesajı Gör
    Evet çok doğru, özellikle çekim söz konusu olacaksa eğer buna çok dikkat edilmesi gerekiyor. Ben sürekli tekerlekli sandalyede oturduğum için kanı sulandırması amacıyla uzun yıllardır günde 1 tane asprin türevi ecopirin alıyorum. En son 20lik dişimi çektirmeden önce Ecopirin almayı 10 gün kesip öyle çektirmiştim dişimi.
    evet dişhekiminize gittiğinizde kullandığınız ilaçları ve rahatsızlığınızı mutlaka söyleyin şeker,kalp,tansiyon vb...Bu çok önemli ayrıca tedavi devam ederken bazı olumsuzluklar olabilir mesela F-F arkadaşın belirttiği gibi ama o dolgu geçici olduğu için düşebilir hekiminize başvurmalıydınız kanal yapılan bölgenin açık kalması sakıncalı diş ihmale gelmez herkese geçmiş olsun diş ile ilgili konularda yardımcı olurum bana yazabilirsiniz..

Üye
    yabangulu89 Avatarı

Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    19:32
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Benimde 4 tane dolgum var ilk yaptırdığım zamann korkudan gözlerime uyku girmezdi.. bayılcaktımm ama gitttim boşuna o kadar stres yapmıştım.. hiç acımadı hata iğnenin batırdığını bile hisetmedim tabi doktorda yakışıklı oluncaaa.. kısaca korkmayın stres yapmayın

Üye
    Yardımsever53 Avatarı

Gerçek Adı
    Sefa
    Son Giriş
    18.07-2013
    Saat
    03:52
    Yaşadığı Yer
    Rize
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim hiç korkma bence bende bugün gittim daha yeni öyle bi korkuyordumki doktor acırsa sol elini kaldır durcam dedi tamammı (çünkü ben daha önceden bayağa kaçtım ordan ) Bana kanal tedavi edicekti korkma sakın kanaldan yaptı hemde İĞNESİZ yanlış duymadın ('''İĞNESİZ''') yaptırdım haa sizin yorumları okumasam cesaret toplayamazdım teşekkür ederim bunun içinde hiç korkmayın iğnesiz acımadı ya çok az acıyor oda sinir damarların acıyor iğne gibi bişe var sakın korkmayın o iğne değil sadece ucundan su fıştırtıyor.. (Ve eldiven leş kokuyor soylediğiniz gibi Dayanamayabilirdim ) şimdi yarın iftardan sonra gidicez. yaptıracaz devamını simdi ilaç koydu yapıp rahat yemek yiyebiliyorum artık arkadaşlar yarın kalıp koycak ona gore artık ne ederse edicek işte hiçde korkmuyorum!.... korkunuzu kırın arkadaşlar... (Yazdıklarımın yararı dokunduysa Teşekkür etmen yeterlidir kardeşim )) .. ) Slogan bile buldum Yapın dişleri bitirin işleri ))))))) Korkunuzu yenin ) haa benimki kanal dolgu acıtır diyorsanız kanal daha zor dolgu daha kolay çaktınız

Lan 2012de konuşulan şeye ben yazmışım tarih 2013 hemde saat 4:00'e yakın : D

Üye
    mhmtsym71 Avatarı

Son Giriş
    19.01-2015
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

genelde dolguda soğuk sprey kullanılıyor ama temizleme esnasında çürük sinire yakınsa,hasta dayanmıyorsa uyuşturulur...

Üye
    hakanmemik Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kalp hastaları için dikkat edilmesi bir durumdur. Her diş hekimine güvenmeyiniz. Bu konuda sıkıntı yaşamış biri olarak naçizane tavsiyemdir.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123