Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bişey sorcam cam kemik hastalığı olupta boyu büyümesi için amaliyat olan varmı yada yaptıran varmı ? Yada cam kemik hastalığına doktor boy büyümek için amaliyat yaparmı ?
    Yada bu hastalık boy büyümesi için amaliyat yaptırmak sakıncalı olurmu ? Danışmak istedim sadece kusuruma bakmayın.
    Hiç bir bilgim yok ama, bana böyle bir şey olamazmış gibi geliyor. Cam Kemik zaten kemiklerin kırılganlığı anlamına gelirken, bir de o kemiklerin çekip uzatılması... Bilmem ki, sanki mantıksız gibi.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

Aynen öyle Benim annem doktoruma bunu sorduğunda doktor annemi azarlamıştı Doktor dedi ki :" Biz kemikleri sağlamlaştırmaya çalışıyoruz siz dağıtmaya. Kemikler sağlam mı ki uzatabilelim. Bırakın boyu kısa olsun ama kemikleri sağlam olsun" O yüzden cam kemik olan birine kemik uzatma ameliyatı yapılmasını ben de önermem. çok ciddi olumsuz sonuçlar doğabilir. Sindrella boşver boyun kısa olsun. önemli olan kırıkların olmaması...

Üye
    Polly Avatarı

Gerçek Adı
    Gizem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok sanmıyorum bu ameliyatı cam kemik hastalığına göre yapalabiliceğini..kemik yapısının çok güçlü olması gerekir böyle ameliyatları kaldırabilmek için..boşver boyun kısa olsun varsın sağlık olsunda..