Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar kaslarımda gerilme oldugu için yürürken sol ayagım ister istemez kas çekmesinden diz kapaktan içe dönüyor oda yürüme bozuklugu görünütüsüne sebeb oluyo, muayene eden dç.dr kaslarının çekmesinden dolayı ayagın dönüyor dedi oraya daha çok igne yaparım düzelir inşallah dedi.arkadaşlar sizce botoxs okadar etkilimi bisefer deneme yapıldı rahatladıgımın farkına vardım.ama asıl sorun o diz kapagın ordaki kasları açıp düz basmama faydası olurmu sizce saygılarımla...

Üye
    alfi Avatarı

Son Giriş
    05.10-2015
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kasları açabilemk için banada botoxs uygulamışlardı.

Bu durumda genelde insanlar ortapedis'e gider, bilmiyorum sen hangi bölüme gidiyorsun ancak kas hastalıkları servisine veya damar cerrahi bölümüne bir git.

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili alfi kardeşim bana nöroloji baktı sonra fizik tedaviye gönderdi fizik tedavide bi kere deneme yaptı ama çok az sıvı verdi deneme oldugu için bişe olmaz dedi ama ben hissettim yani rahatlattı evet botoxs zaten kas gevşetici,kasa direk yapıyor,inşallah 20 güne kadar tekrar yapılcak ozaman faydası olurmu bilmiyorum,o yüzden soruyorum etkisi varmı yokmu die sevgilerimle..

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

botokss kasları felçe uğratma yöntemi değilmi ben öyle biliyorum bu yüzündeki kırışıklıklar için botoks yapan kadınların kırışkları o şekilde gideriliyo yani kaslar felce uğratılıyo ama diğer konuardaki etkisini bilemem.

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    nasibe hanım evet her iki durum içinde kullanılıyor muş tıp ilerledi bana bi defa yapıldı direk kaslara girip sıvıyı enjekte ediyor araştırmalarıma göre ayagının ucuna basan bi kas hastasına uygulandıgında düz basabiliyormuş tabi kas gerilmelerinde çekmelerde inşallah banada faydası olur 20 gün sonra tekrar yapılcak..