Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 20 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    petitgirl Avatarı

Gerçek Adı
    Beyza
    Son Giriş
    03.09-2012
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    150 boyum 51 kiloyum. 45 kilo olmak istiyorum ama işyerinde tembellik ediyorum. kalkıp yürümüyorum. evde de tv karşısında pinekliyorum, egzersiz planları hazırlıyorum, en fazla 5 gün uygulayabiliyorum.
    benim gibi olan arkadaşlar varsa bununla ilgili bir günlük hazırlasak herkes hergün kendine uygun ve gerekli egzersizleri yapıp yazsa, gelişmeleri paylaşsak...
    bu şekilde belki şu egzersiz olayını alışkanlık haline getirebilirim.
    Bu konuda fikirlerinizi rica ediyorummmmm

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dükkan dükkan dolaş hergün...
    birşeyler al demiyorum sadece dolaş bak gezin...
    o zaman 6 kilo verirsin..

Üye
    petitgirl Avatarı

Gerçek Adı
    Beyza
    Son Giriş
    03.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

değişik bir yaklaşım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

İyi bir diyetisyene git. Arkadaşım iki aylık kür için 700 YTL verdi ve iki kür (yani 4 ay) diyet yaptı. 4 ayda 18 kilo verdi!
    Ne zaman görsem yiyor adam! Yani yeme alışkanlığınızı düzene koyarak, bedeninize göre yiyecekleri belli sürelerde yiyerek kilo vermek hiç de zor değil.
    Onun dışında belli bir hareket ve egzersiz de sağlık açısından çok önemli tabii.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    zgor Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    19:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende bu konuda dertlılerdenım.

su anda akupunktura basladım . sonucları yenı acagım forumda takıp edebılrısınız.

dun ılk seans basladım umarım sonuc alırım.

Üye
    petitgirl Avatarı

Gerçek Adı
    Beyza
    Son Giriş
    03.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üzerime ölü toprağı serpilmiş gibi biran hevesleniyorum egzersiz planları yapıyorum sonra gene rehavete kapılıp öylece kalıyorum. Diyetisyen güzel fikir ama ben zaten ne yiyip ne yemeceğimi ve ne sıklıla ne miktarda yiyeceğimi çok iyi biliyorum ve aşırı da yediğim yok zaten sorun spor yapmamak, kilom çok değil ama spor yapmadığım için kendimi fit hissetmiyorum. Fizik tedavi uzmanı arkadaşlar var mı aramızda?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Ben ısrar ediyorum: Kilo vermek için yeme alışkanlığınzı tamamen değiştirmeniz gerek. İyi bir diyetisyenle sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz mümkün.

Üye
    petitgirl Avatarı

Gerçek Adı
    Beyza
    Son Giriş
    03.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya ne olur bu kez kendime verdiğim sözü tutayım ve şu egzersizleri ve diyeti sürdürebileyim bülent bey teşekkür ederim sizin dediğinizi de yapacağım diyet uzmanına danışacağım umarımmmmmm sizle güzel gelişmeler paylaşırım. Bir de alakasız bişey soracağım belki biraz iç sıkıcı bir konu ama sanırm ortopedik engelliler çok uzun yaşamıyor yani maksimum 60 lı yaşlara kadar, buna sebep de şu kanın vücutta sağlıklı dolaşamaması ve kalbe basınç yapması. Bunu " Kendimi Engelletmem" adlı bir romanda daha doğrusu gerçek bir hayat hikayesinde okumuştum. Bu konudaki fikirleri öğrenmek çok isterim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Kaç yaşına kadar yaşamak istiyorsun? Bence herkesin "o" yaşa kadar yaşamak konusunda ne kadar garantisi varsa, senin/benim de o kadar var. Rahat ol...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    petitgirl Avatarı

Gerçek Adı
    Beyza
    Son Giriş
    03.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben yaşamayı seviyorum ama ölümden de korkmuyorum tabi çok güçlü yaşayıp çok güçlü ölmek istiyorum arkamdan ölüm ona yakıştı öldü kurtuldu desinler istemem ölüm ona yakışmadı daha çok şeyler başarabilecek bir insandı dedirtmek isterim çok mu hayalperestim dersiniz?

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kesinlikle şefin dediği gibi, yeme alışkanlığını gözden geçirmek gerekli, işin kilit noktası budur.

Benim önerim hayatınızdan makarna ve pilavı kısa bir süreliğine çıkarmanız yönünde olacak. İçtiğiniz su miktarını da ikiye katlayın. Bir de üşengeçlği üstünüzden atarsanız sırf bu üç şeye dikkat ederek 6kg rahatça verilebilir diye düşünüyorum.

Şöyle basit bir yolu daha var; hoş ve çekici birini bulun; deli gibi aşık olun. 6 ay gibi bir süre canım cicim dönemini yaşayıp, kalan 6 ay da anasından emdiği sütü burnundan getirecek bilimum davranışları sergileyin ve poponuza tekmeyi yiyerek terkedilin. Buraya kadar herşey tamamsa 40kg'a düşmenizi sağlayacak gizemli yol açılmış demektir. Artık kısa bir süre içinde, ne olduğunuzu anlamadan ve ekstra efor sarfetmeden fit bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Üye
    petitgirl Avatarı

Gerçek Adı
    Beyza
    Son Giriş
    03.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler dante gerçi ikinci önerin bana pek uymaz çünki beni terkeden için kılım bile kıpırdamayacaktır :lol:

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sigara için derim...
    yemek aklınıza gelirse hemen sigara ...

Üye
    amasra_peace Avatarı

Son Giriş
    22.08-2012
    Saat
    01:12
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben sürekli tekerlekli sandalyede olan birisi olarak kilo vermenin çok zor olmadığını söyleyebilirim.1.63 boyundayım.kazadan önce 52 kiloydum ve hiç kilo problemim olmamıştı.ne yazıkki kazadan sonra 59 kiloya ulaştım.tartıldığım o gün söz verdim kendime.biraz rejim birazda egzersileri artırarak tekrar 52 kiloya geldimşuan 48 kilodayım.belli yemek alışkanlığı kazandırmış oldum kendime.hala devam ediyorum bu şekilde.benim gibi olanlar çok iyi bilir sandalyede olmanın bu konuda kötü yanı var.seninde dediğin gibi fazla yemediğine göre egzersizleri artır.istersen mutlaka yaparsın.ben başardım

Üye
    ENGEL TANIMAM Avatarı

Son Giriş
    31.05-2011
    Saat
    17:27
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    boyunuzun metre olarak karesini alıp kilonuzu bu rakama böleceksiniz sizin kilo sorununuz yok.SEVGİLER.

kilo boyun metre olarak karesine bölünür sonuç, 20-25 ideal ,25-30 hafif toplu 30 üzeri kilolu sevgiler.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon